Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy hozzámérjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy hozzámérjen?

Figyelt kérdés

Jó, tudom vicces a kérdés, de van egy fiú barátom akivel nem tudok ugyan úgy barátkozni mint a többivel. Ha csak poénból hozzáérek, beszéd közbe megérintem stb. az őt nem zavarja de nem is adja vissza. De az összes többi csaj/pasi barátjával az megszokott nála. Kb. fél éves a barátságunk, szóval még nem a legmélyebb de ezen a téren nem változik. Az a baj ezzel, hogy nekem teljesen megszokott hogy barátilag bele túrok a hajába, magmasziromoz, stb, de így nem merem vele ezt megcsinálni és nagy "árok" van emiatt köztünk. Mondjuk az is benne van hogy rám inkább nőként néz mint kis csajra akinek összetúrhatja a haját, de ha nem akar semmit akkor miért nem "lazul a barátságunk ha meg akar valamit akkor nem használná ki a helyzetet?


Előre is köszi!


2010. dec. 19. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is ilyen vagyok mint ez a srác, komolyan, ha beszél hozzám egy lány barátom akkor megfogja a kezem, ha srác, akkor pedig a kezem és a derekam. Én soha nem nyúlok senkihez, nem tudom nekem kellemetlen. Idegesít is, ha hozzám érnek, bár azért egy jóvágású férfitől elviselném :D
2010. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!