Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek gáz ha egy pár külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Мirkó kérdése:

Sztetek gáz ha egy pár külön szilveszterezik?

Figyelt kérdés

Így alakult, én szívesebben lennék az én haverjaimmal, ő meg inkább az övéivel… az a baj h náluk a buli mindig elég lightos, ez az iszogatós-dumálós dolog nekem nem jön be pláne szilveszterkor :S Ő meg jobban elvan az ő haverjaival mint az enyémekkel mert mi biztos inni fogunk sokat :P Szívesen lennénk együtt meg minden csak azt mondta a párom h most nem olyan gáz nem vunk összekötve meg a szilveszter am se egy romantikus ünnep, hanem egy bulizós szal nincs gáz ha mindenki oda megy ahol jobban érzi magát… végül is igaza van meg tuti fogunk telózni párszor meg 100%-ig megbízunk egymásban szal nem attól félek h megcsal… csak nemtom sztetek ez nem gáz? Voltatok már külön szilveszterezni?

17/F


2010. dec. 20. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Na most akkor fogtok telefonálni, és meg is bíztok egymásban, mégis feltetted ide ezt a kérdést. Mondd, kérdező, te önmagadat akarod megnyugtatni, hogy tőlünk vársz igenlő válaszokat. És, ha az jön ki, hogy a többség szerint "gáz", akkor mit fogsz csinálni? Menjél, igyál, részegedj le, érezd jól magadat - reméljük másnap fel sem tudsz majd kelni a másnaposságtól. A barátnőd meg talán összejön egy pasival. :)
2010. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

gáznak nem gáz, de nem lesz egy hosszú életű kapcsolat.

a habitusnak minimum össze kell stimmelnie, egy pörgős, és egy csendesülős személyiség legfeljebb egy ideig érdekes lehet egymásnak.

2010. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit önmagam akarom megnyugtatni az miért baj? :P
2010. dec. 20. 18:20
 5/19 A kérdező kommentje:
már majdnem egy éve tart
2010. dec. 20. 18:21
 6/19 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Igen, kicsit önmagam akarom megnyugtatni az miért baj? :P


Nekem nem baj. Neked lehet baj, ha önmagadtól nem vagy biztos a saját kapcsolatodban.

2010. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jó hát én mondtam neki h menjünk mindkét helyre meg ilyesmi én tényleg vele szeretnék lenni csak ő erre h hát semmi gáz nincs nem vunk összekötve megbízunk egymásban nem kell egyikőnknek se olyan helyre menni ahol nem szeret lenni stb mintha őt nem érdekelné annyira.

És nem vágom h most neki van igaza vagy én reagálom túl :/

2010. dec. 20. 18:25
 8/19 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

már majdnem egy éve tart


Már majdnem egy éve? Tehát új év környékén ismerted meg. Netán pont szilveszterkor. És talán éppen most érzi úgy, hogy ideje lecserélni téged. A szilveszter kiváló alkalom lehet ám erre. :D


(Természetesen, nem vagyok ilyen rosszindulatú, de lásd be, ez az egész kérdésfeltétel azért elég humoros, miszerint az interneten keresztül keresel megnyugtatást.)

2010. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Jó hát én mondtam neki h menjünk mindkét helyre meg ilyesmi én tényleg vele szeretnék lenni csak ő erre h hát semmi gáz nincs nem vunk összekötve megbízunk egymásban nem kell egyikőnknek se olyan helyre menni ahol nem szeret lenni stb mintha őt nem érdekelné annyira."


Tehát ő mondta, hogy legyetek külön. Vagyis nem tiltakozott. Az meg, mint tudjuk, mély beleegyezés.


"És nem vágom h most neki van igaza vagy én reagálom túl :/"


Mert nem mindegy? Ha mi azt mondjuk, hogy te reagálod túl, akkor ez bármit is változtatna az érzéseiden? Mert, ha igen, akkor régen rossz - szerintem. Ne mások véleménye érdekeljen már egy párkapcsolat alakításánál.

2010. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Bretso ***** válasza:
Gáz, szerintem.
2010. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!