Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom leural. Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom leural. Mit tegyek, hogy ne ő legyen a domináns?

Figyelt kérdés

pl. amikor meglátta, hogy mezítláb neki állok mosogatni, eleinte mindig rám szólt vegyek fel papucsot, mert felfázok, újabban szó nélkül odarúgja hozzám.

vagy: kivitte a szaloncukrokat, szóltam, hogy szeretnék még egyet enni, erre odadobott hozzám kettőt.

vagy: nem engedte, hogy rágyújtsak, egésznap 3-at szívtam csak!, erre hisztiből kitaláltam, akkor haza megyek, ne korlátozzon, erre bezárta az ajtót, hogy ne menjek sehova.

dühből kimentem az erkélyre és minden ölelés nélkül aludtunk el.

Szóval ő a király, az van amit ő mond, én meg valami "háziállat".

én 27 N, ő 31F

nem szakítani akarok, hanem megváltozni, mert ennyi erővel egy másik srác is ilyenné fajulhat mellettem.

Ötletek?


2010. dec. 21. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te mostanáig hogyan viselkedtél. Mától kezdve viselkedj máshogy.
2010. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h 20-adszorra agódik azért,h fölfázol? Akkor,persze,h csak odalöki neked,de ez annyira nem lenne gáz,ha felvennéd és igazat adnálneki,vagy elmagyaráznád,h a padló tök meleg(ha igaz)! Ő nyitott feléd egy párbeszédet és fura ,h te eddíg nem reagáltál rá,aztán meg bevágtad a durcit! Cserus doki,most arról beszélne,h hol van köztetek a kölcsönös tisztelet! Beszéld meg,h ezt hiányolod!
2010. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Amikor ilyen megalázó dolgot tesz, hogy hozzád vág dolgokat, akkor világosítsd fel, hogy tegye kicsit helyre magát, mert nem vagy a kutyája, úgyhogy normálisan viselkedjen veled. Ha ilyen helyzetekben nem állsz ki magadért, akkor természetesnek fogja venni, hogy ezt ő megteheti veled.

20L

2010. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

tisztelettudóan és kedvesen viselkedtem eddig.

szóval legyek "gyökér"

szerintem ez háborút szülne csak. és oda lenne még a szerelem is.

de köszi a tippet

2010. dec. 21. 13:59
 5/18 A kérdező kommentje:

ha kikérem magamnak a dolgokat, csak mosolyog egyet.

eleve azt sem értem, hogy meri megtenni

itt kezdődik a baj.

2010. dec. 21. 14:00
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne kérd ki. Van egy ilyen szabályszerűség, hogy az a viselkedés, amire nem reagálsz, egy idő után megszűnik. Én azt csinálnám, hogy elmennék egy barátnőmmel vásárolgatni meg moziba és este jó későn jönnék haza. Meg, napokig nem is nagyon szólnék a páromhoz. Nem mosolyognék rá. Esetleg ugyanúgy viselkednék vele, mint ő velem, és közben hanyagolnám. Újra és újra megfosztanám a társaságomtól hosszabb időre. Éreztetném vele, hogy ahogy ő viselkedik, az nem tesz boldoggá, és láttatnám, hogy a barátnőmmel való mozizás mennyire felvidított, meg ilyenek. Ha egy férfi elkezdi érezni, hogy elveszíthet, máshogy fog hozzáállni a dolgokhoz, ha viszont úgy gondolja, hogy bármit tesz, te mellette leszel, akkor ezzel vissza fog élni. Nem minden férfi ilyen, de a legtöbb. Úgy tűnik, a párod is ilyen. Igen, át kell menni néha gyökérbe.
2010. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igazad van kedves utolsó

az első mondatod ismeretlen volt, remélem beválik

amúgy próbáltam már hanyagolni, az lett a vége, hogy önbizalomhiányában el is hitte, hogy nem kell nekem, és el kezdett inkább kifele kacsintgatni a kapcsolatból, képes túldramatizálni és azt hinni, hogy elhagyom.

amikor engem ural, valójában a kisebbrendűségi problémáit kompenzálja és én vagyok ehhez egy könnyű eszköz

nehéz ez a középút.

2010. dec. 21. 14:21
 8/18 anonim ***** válasza:

Mai 14:13 vagyok,

ez így tényleg bonyolult, hiszen elsősorban rajta múlik, hogy mennyi önbizalma van. Mindenesetre ezt a "nem reagálok" dolgot mindenféle helyzetre javasolják, én is mostanában próbálgatom.

2010. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vagy veled van a baj,vagy a pasid megmutatta a foga fehérjét.Ha ezek annyira nem tetszenek,akkor nem is agy szerelmes:)
2010. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Több szemszögből is lehet nézni.


Az 1. dolog: engem is felb@szna ha többször szólnék a barátnőmnek a saját érdekében hogy vegyen már fel papucsot nehogy felfázzon, de semmibe venné a szavam. Legközelebb én is csak odarúgnám neki, de talán még ennyit se, ha ezt csinálja akkor hadd fázzon fel, nagylány már.


2. dolog: Végülis ha úgy nézed, mondtad h akarsz enni még 1et, és ő 2-t adott :D de mondjuk tényleg bunkóság elvenni valakitől szó nélkül amit eszik, és utána még hozzávágni. Mondd meg neki h máskor ilyet ne csináljon, és ne vagdalja hozzád a dolgokat mert megalázó és ezt nem tűröd el.


3. dolog: végül is megint egészség...nem akarja h cigizz, érthető, bár az én barátnőm soha nem hisztizik h mennyit cigizek. Az h bezárja az ajtót ha el akarsz menni...én itt már lehet megijedtem volna ha nő lennék..azért ennyire ne akarjon senki sakkban tartani.


Szóval mondd meg neki hogy vagy egyenrangúként kezel és ugyanaz a a beleszólás mindenbe, vagy ennyi volt a kapcsolat. Ne így akarja megmutatni hogy ő a férfi..

2010. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!