Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti engeditek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti engeditek, hogy a barátotok beleszóljon abba, hogy mit csinálj a hajaddal? (szín fazon mind1)

Figyelt kérdés
kort írjatok légyszí
2010. dec. 21. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bizonyos fokig igen :)
2010. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
meddig ha szabad kérdeznem ? :)
2010. dec. 21. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:
én szőke voltam és bejelentettem az akkori barátomnak, hogy befestetem sötétbarnára..teljes mértékben ellenezte, majd mikor megcsináltattam el volt ájulva és nem engedte hogy visszaszőkítsem:)
2010. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca. ***** válasza:
100%

ehehhe

nem.

semmi ilyesmibe..hajthatatlan vagyok... de talán csak a múltam miatt. volt egy párom, aki midnenben meg akart változtatni kb, én meg fiatal voltam és szerelmes, és még engedtem is neki sokmindenben, pedig mindig erős akaratú voltam... Mikor szakítottam vele visszakaptam önmagam, azóta megfogadtam hogy ilyet nem játszunk =)

egyébként persze jótanácsokat szivesen meghallgatok, ha úgy látom jónak meg is fogadom, és mindig megfontolom. Csak adja elő úgy hogy az ne parancsnak hangozzon, és ne legyen kötelező. a "nekem felfogva jobban tetszik" nálam sokkal hatékonyabb mint a "ha velem vagy, fogd fel a hajad!"

2010. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mondták milyen legyen, viszont a mindig is hosszú hajamat be daueroltattam, ezzel sajnos tönkretettem, és most egy év elteltével próbálnám visszarendezni a hajam, így le kell vágatnom. Először nem tetszett neki azötlet, de mondtam hogy az én hajam és én ezt akarom. De még mindig van benne dauer a végébe, így még mindig kell majd vágni belőle, ha megnő, és közöltem vele hogy sosem lesz már hosszú hajam, mert kényelmetlen és nehéz kezelni. Pedig tudni kell hogy imádta a hajamat, féltem is hogy kiakad majd, de aztmondta, hogy nem baj így is tetszik. Szóval nem szól bele, de ha tethné, ő sztem meghagyta vona hosszún.
2010. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Én párom alapba nem szól bele csak szőke ne legyek újra. Amúgy sem állt jól nekem. Barna árnyalataival szoktam színezni a hajam. Simítani szoktam, de be is göndörítem. Nem szól bele.

22/L

2010. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fazonba nem szól bele, csak nem akarja, hogy újra vörös legyek :( pedig azt annyira szerettem.
2010. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pirlipat válasza:

Abba se szólhatott bele senki, amikor leborotváltam a fejem. Persze tanácsokat meghallgatok, ha tetszik meg is fogadom, de a párom ne mondja meg, mit csináljak a hajammal (se a ruháimmal, cipőimmel, és a szobámmal).

22/L

2010. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én meg kifejezetten kérem mindig a véleményét,miközben ő mondogatja,hogy neki mindegy.Nekem viszont nem mindegy,hogy utána tetszik e neki vagy sem.Amúgy csak annyit mond,hogy ne legyen nagyon rövid és "természetes" színű legyen..érti ezalatt,hogy ne hupilila meg fehér stb..:)


19L

2010. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem!

de még egy barátom van addig nem változtatok rajta,mert mi van ak ha nem tetszene neki.. szowal...

de illetőtől függ.

2010. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!