Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevesz engem? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevesz engem? Van egy fiú aki tetszik, és nem tudom, hogy közeledjek-e, és ha igen hogyan.

Figyelt kérdés

Van egy fiú (15éves) és tetszik nekem én (15 lány). Nem ismerem, reggelente szoktam látni mikor megy suliba meg esetleg délután ha egyidőben végzünk. Ő egy másik suliba jár a miénktől (1-2km) és tök normális meg minden de nem tudom van-e barátnője. Nem emós, nem jár bulizni, de még általánosban a bandájával verekedtek és ő volt a vezér, meg igazgatóit is kapott érte meg ilyenek. Próbáltam utána nézni, de egyik közösségi oldalon sem találtam, kérdeztem a szomszédait is de nem tudnak róluk semmit, nem tartanak senkivel kapcsolatot a családtagjaikon kívül. Tényleg tök normális ahogy megfigyeltem utcán nem nagyon szól senkihez, barátaival 2 év alatt 1x láttam. A dédmamája állítólag olyan beteg, hogy pelenkázni kell és ez viseli meg nem tudom. Segítenétek?

15/l


2010. dec. 21. 23:13
 1/5 A kérdező kommentje:
lemaradt, hogy pár napja barinőm mondta, hogy látta őt, hogy otthon takarított, elmosogatni meg felmosni is, meg hogy 2-3 autójuk is van de nem gazdagok (ikerházban laknak) ehhez képest nem öltözködik túl "menőnek".
2010. dec. 21. 23:17
 2/5 anonim ***** válasza:
fú... az biztos, hogy eléggé kivonta magát a forgalomból
2010. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de úgy tűnik nagyon is jófiú csak nem tud beilleszkedni.. szóval valami bibi lehet.. beszélgess vele, elég annyi ha megkérdezed mennyi az idő stb.. ismerd meg kicsit aztán majd megismered és meg tudod a dolgait, miért olyan amilyen.. : D
2010. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszintén? Nem merek hozzá odamenni, nem is tudom van benne valami visszatartó erő mintha nem tudom olyan leírhatatlan érzés..
2010. dec. 21. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
talán ezért nem haverkodnak vele a többiek..de ha bejön próbáld meg..csak beszélgetni..nem egy éjszakás kalandot kell vele átélned csak kinyitnod a szád és kommunikálni azzal a személlyel aki tetszik neked.. :DD
2010. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!