Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a volt barátomnak boldog karácsony-smst?

Figyelt kérdés
Az van, hogy vele 1 éve nem beszéltem, elég csúnyán váltunk el, mindketten a másikat okoljuk, mindegy. Én sajnos nem vagyok túl rajta, kicsit hiányzik, ő azóta járt már más lánnyal. Szerintetek írjak neki, vagy inkább ne? 17/L
2010. dec. 24. 14:29
 1/9 sasna ***** válasza:
semmi értelme, sztem.. :(
2010. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
irhatsz neki ha ez téged megnyugtat és jo érzésel tölt el : ) ki tudja ő hogy godnolja.. az semmit nem jelent h járt már mással.. boldog karit és fel a fejjel! : )
2010. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül mint férfi hiányzik nekem, hanem mint ember. Akivel jól érzi magát az ember. Mint barát. Nem tudom mi legyen. Még írhattok, Ti mit gondoltok!
2010. dec. 24. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy sms nem a világ vége. Végül is Karácsony van, azoknak írunk akiket szeretünk!
2010. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ott a facebook, sms már nem pálya :)
2010. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme írnod neki. Ö már túllépett rajtad.
2010. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, ebből is látja hogy hiába csúnyán váltatok el, azért csak jó szíved van és kedves vagy hogy gondolsz rá - attól függetlenül hogy lehet hogy olyan dolgokat vágott hozzád amit nem kellett volna. Ne gondolj a veszekedésre, ez a szeretet ünnepe ;) Ilyenkor mindenki örül szerintem az üdvözlésnek bárkitől is legyen az. Fel a fejjel ;)
2010. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

inkább ne!

max kihasználna de a jelenlegit nem dobná el

25f

2010. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért írnál? Inkább tudatosítsd magadban, hogy ő már a múlté. 24f
2010. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!