Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt néhány dolog, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt néhány dolog, ami bánt. Érthető, hogy rosszul esik? Ez egy szerelmes fiúra vall?

Figyelt kérdés

Írtam barátomnak karácsonyi sms-t, szép, szívhez szóló versike, jókívánságok, stb... Az még valamennyire csak oké, hogy én írtam először. De hogy egy két soros kis idézetet, verset se tudott megírni..simán csak neked is boldog karácsonyt, és hogy szeret. Kössz. Egyszer nem csörgetett még meg, csak úgy jelezve, hogy rám gondol, egyszer nem kaptam tőle szerelmes sms-t, vagy jóéjt-rád gondolok sms-t...

Pedig szükségem lenne rá. Nem követelőzök pedig, soha, ha rosszul is esik valami akkor sem szólok érte.

Egyébként ez egy jó kapcsolat, szeretjük egymást, de áhh..nem is akarom ezeket mondani neki, mert csak azért ne jelentkezzen, mert én azt szeretném...saját akaratából kellene. 3 hónapja vagyunk együtt.

Pedig mindig mondja, hogy hát ő szeret engem. Az az igazság, hogy nincs túl sok tapasztalatom kapcsolatok terén, így nem tudhatom, hogy minden szerelmes fiú ugyanúgy viselkedik-e, és vannak-e úgymond "törvényszerűségek" egy szerelmes fiú viselkedésére vonatkozóan....

Múltkor pl. a hűségről volt szó,csak úgy általánosságban beszélgettünk, lehet hogy ezt én fújtam fel, túlreagáltam: az volt, hogy elvonatkoztatott magára, és mondta, hogy neki elég 1...ami persze jó, és dicsérendő, ez a természetes, de amilyen egyszerűen mondta, hogy neki elég 1...:( Nem is az, hogy neki az a minden, hogy vagyok én (és nem az az 1...) De aztán mondta, hogy sajnálja, hogy rosszul fogalmazott, nem így akarta...

Én tudom hogy felfújok dolgokat, lehet alaptalanul. Nem sok választ már el minket az első együttléttől, amit csak úgy tudok megtenni, ha hosszú időn keresztül biztos vagyok a szerelme felől..de így..."elég az az 1"...Nem tudnék vele még egyszer pettingelni sem...Különben értékelem, mert rendes fiú...de nem tudom, hogy úgy szeret-e, ahogy mondja.

Múltkor is felhívtam 4 napi különlét után, igaz, hogy akkor jött ki vizsgáról, és fáradt volt, de egy szemnyi öröm nem volt a hangjában. Ez is milyen...Aki szerelmes, mindent elfelejt ilyenkor nem? Persze ezzel semmi gond, de akkor ne várja, és ne engedje, hogy olyan közel engedjem magamhoz, mint még senkit...Azt sem tudom, hogy viszonyuljak hozzá...Én fújom fel vagy tényleg van abban valami, hogy nem igazán szeret? Vagy nem is tudja, hogy mi a szerelem, és magát is becsapja?


2010. dec. 24. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiúktól a neked is a max. :D Mit vársz mivan ha a városba van honnan szopjon ki egy karácsonyi verset? Másrészt meg vers nélkül már nincs is szerelem? :D Am én se csörgetgetem a csajomat mert gyerekes dolog.. írok neki smst néha h remélem jól van aztán majd élőben bubulgatjuk egyást
2010. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Jézusom ilyen lányt, mint te nem kívánok egy pasinak sem. Hisztérika vagy, teljesen normális, amit a barátod csinál/mond. Most hagy ne írjon már verset, hogyha nem tud, vagy nem akar, a boldog karácsonyt tökéletes.

"elég az az 1" lehet, hogy így mondta (nekem nem lenne sértő), de ne ez alapján ítélj, hanem hogy tettekbe érezteti-e, hogy szeret.

Látszik, hogy nincs tapasztalatod, de te egy rémálom vagy, sürgősen változz meg és értsd meg a partnered is. 3 hónap az lófing, még meg kell ismerned, és alkalmazkodni egymás szokásaihoz, érzéseihez.

És igen képzeld, amikor engem hív fel a barátom egyetemi vizsga után, akkor az én hangomban sincs kicsattanó öröm, mivel hulla fáradt vagyok és ha még nem is sikerült olyan jól a vizsga akkor pláne... Próbálj változni, mert így nem fog pasi melletted maradni, mert minden szarba belekötsz, ami amúgy normális és személyiségenként eltérő lehet, ezért alkalmazkodunk.

2010. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ácsiácsi.

Én nem kötök bele semmibe, ha valami rosszul esik, magamban rágódok rajta. Ő ebből talán semmit nem vesz észre.

Persze, 3 hónap nem nagy idő...de akkor a dolog testi részében sem legyen az...főleg hogy tudja hogy szűz vagyok és félek.

Az meg szerintem normális, hogy igénylem a kapcsolattartást akkor is, ha nem vagyunk együtt. Akkor is legyen barátom, mikor külön vagyunk, de csak abban a heti 4 napban. Mert hát ha annyit gondol rám, ahogy mondja, akkor azt ezzel jól be lehetne bizonyítani (mármint hogy egy nap egyszer felemeli a telefont és megenged egy csörgést.)

2010. dec. 24. 19:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy a csörgetés, egy sms azért van szerintem, hogy éreztessük egymással, hogy akkor is egymással vagyunk, mikor nem vagyunk együtt...ha az ölelésen és a csókon kívül nem ért volna még hozzám, akkor nem is problémáznék...
2010. dec. 24. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem te barbizzál még
2010. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom feltöltöd a telefonját pénzzel, hogy tudja finanszírozni a hívásokat.

Értem, hogy szeretnéd azt érezni, hogy gondol rád mindig, de azt is el kell fogadnod, ha ő nem ilyen típus, hogy állandóan smst küldjön, vagy hívjon.

Mi úgy csináljuk a barátommal, hogy minden reggel smst írunk, és minden este ő hív. De sokszor nap közben is felhív, vagy én őt. (hetente 1x találkozunk) Még sosem volt olyan barátom, aki igényelre volna ennyire a kapcsolattartást, de jól esik és tesz is érte. :) Beszéld meg a barátoddal, hogy legyen valami hasonló sms rendszer, pl. mint nálunk a reggel és néha 1-1 hívás, vagy hasonló, hogy mindkettőtöknek jó legyen. :) A kijelentésével ne foglalkozz, fogalmazhat hülyén, a lényeg, hogy mit érez valójában irántad és az hogyan nyilvánul meg tettekben. :)

2010. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mégis mit kellene finanszírozni? Egy kicsengést? Úgy tudom az nem kerül pénzbe...
2010. dec. 24. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Az smst, meg a hívást. :) Kicsengéssel mit akarsz? :D Nem óvodás vagy már gondolom. Vagy ha igen, akkor várjál te még ezzel a kapcsolattal, míg le nem esik a tojáshéj a seggedről.
2010. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És minek kéne sms, vagy hívás kedvesem?:) Ha megcsörget, azzal is elég jól jelzi, hogy épp a kedvesre gondol...Az érdekesség a dologban, hogy pont a te komidban olvastam, hogy minden reggel megy az sms...Na erről ennyit.
2010. dec. 25. 13:10
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja, és lehet tévedek, de nem te vagy az véletlenül, aki 14 évesen adta oda magát a barátjának?

......

2010. dec. 25. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!