Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsinálak ha a barátom akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsinálak ha a barátom akit nagyon szeretek elköltözik kb 300 km re tőlem? Teljesen kétségbe vok esve! SEGÍÍÍTSETEEEEK!

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szívás:/ tudom erős, de most ez az:( mióta vagytok együtt? ezt jó lenne tudni.
2010. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyűjts vonatjegyre vagy vegyél repülőt. Én nem költöznék olyan messze attól akit szeretek...
2010. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

sztem túlzott h 300km mert megnéztem és csak 95km..de akk is messze van

am meg 2 hete de másodszor jöttünk össze mert egymásba szerettünk megint meg azt mondta h nagyon szeret meg mikor lát akk hiányzok h nem tudom megölelni(akkor mondta amikor még nem jártunk)jah meg mikor összejöttünk azt mondta h azért jött velem újból össze mert én vok neki az igaz (ő 16 én 14 vok)

2010. dec. 26. 17:58
 4/15 anonim ***** válasza:
hazudik. 205 km-el is, és azzal is, hogy te vagy neki az igazi. hidd el, 2 év alatt annyit fogsz változni, hogy már nem is te leszel az 'igazija'. egy kapcsolat már akkor vicces, ha újra kezdik. szerintem hanyagold.
2010. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de épp ezaz h nem tom hanyagolni mert szeretem...nagyon :(

pedig mindenki szólt h ne jöjjek vele össze mert nem elsz úgysem hosszúéletű...de makacs vok és nem hittem senkinek sem...mert a szerelem elvette az eszem :(

ez normális nem??

2010. dec. 26. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:
normálisnak normális, de már megtanultam nem hülyeség kívülállókra hallgatni főleg mikor szerelemről van szó, téged elvakít és a barátnőid valószínűleg neked akarnak jót.
2010. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tudom h jót akarnak...de akk is szeretem :(
2010. dec. 26. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:

én szerintem várjál hogy hogyan alakul,de ha nem megy akkor szakítcs vele

Mennyit beszéltek igy,msn+chat+skype mirofon stb...


DE a távkapcsolatok nem mennek

2010. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hülyeség...3 éve távkapcsolatban élek, és tökéletesen működik. Szóval kérlek ne általánosíts, mindig vannak kivételek.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem a káposzta sem jó újramelegítve...én hagynám a francba. Persze mondhatom neked, hogy sz@rd le a pasit, úgysem fogod, szóval... ha meg tényleg te vagy neki az igazi, akkor kibírjátok a nagy távolságot. Azért csak vigyázz...lehet, hogy közben össze-vissza megcsal, stb. De nem mondok semmi rosszat, nem ismerem

2010. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

az én párom 230km-re lakik tolem a csehországi Brno városában.Minden héten jár haza,vagy én megyek vonattal Brunnbe.Minden nap beszélunk skypeon vagy telefonon és 5honap mulva lesz kisbabánk...Szerintem az csakis 2ember kapcsolatán mulik,h mi lesz annak a kapcsolatnak a vége.

Ráadásul még 9év is van koztunk.Ha elég érettek vagytok és eléggé szeretitek 1mást,akkor nincs távolság szerintem.

Sok sikert és kitatást!!!

2010. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!