Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Szeretem a srácot. Hogyan hódithatnám meg? HELP! PLS!

Figyelt kérdés
Tegnap este voltam bulizni a haverokkal. Nem ittam semmit, mert én voltam a sofőr és nem akartam bajt okozni. Egyik haverom berúgott és le akart velem feküdni. Előtte komoly dolgokról beszélgettünk, nem láccott rajta, hogy részeg. Amugy a srácnak van barátnője két éve, de nem müxik jól a kapcsolatuk, megszokta és azért van vele. nem feküttem le vele, csak smaciztunk és rájöttem, hogy szeretem. sztem neki is bejövök valamennyire. Ma meg már nem emlékezett semmire. Szerintetek elmongyam neki hogy mi volt köztünk? Hogyan szerezzem meg? Kösszi a válaszokat!!! 18/L
2010. dec. 27. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha megakarod szerezni mindenképp mond el
2010. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hajrá!:D
2010. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldj rá négy főnemest
2010. dec. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KlánHáború forever!! x"D
2011. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!