Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az exbarátokról, akik megölik az excsajukat?

Figyelt kérdés
Van-e az az ok, indok, ami kiváltana belőled ilyet? Hogy megöld azt a lányt, akit mindenkinél jobban szerettél? És egyáltalán, mit gondoltok az "exgyilkosságokról"?
2010. dec. 28. 12:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lehet az enyém, ne legyen másé se alapon sztem
2010. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyilkosságok, amelyeknek ismert az indítéka, nevezetesen az, hogy az egyik fél képtelen feldolgozni, hogy a másik fél már nem szereti.
2010. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy gyilkos, ennyi. Én vissza vezetném a halálbüntetést, mert egy gyilkosnak csak az jár, semmi más.
2010. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Badarság! A gyilkosság nem bűn! A lopás sem bűn. Moralizáló büntetésvégrehajtás kellene.
2010. dec. 28. 12:59
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

"Badarság! A gyilkosság nem bűn! A lopás sem bűn."


Ha ezt most nem viccnek szántad, remélem megöli az exe a feleséged akkor látogatod a börtönben, és sütit sütsz neki és megveregeted a vállát.

2010. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%

Én is kinyírtam az expasimat, mert megcsalt, de jó is, mert nem derült ki.

Az elmémben az volt, hogy kinyírni az ilyen pasit, mert engem ez ne csaljon meg! Az uralkodó hajlamú, önző emberek tesznek ilyet. Én is az vagyok, csak én lány vagyok:D

27.L

2010. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Sokkal tisztább egy gyilkosság, mint egy másik család tönkretétele, nem? Sokkal tisztább a gyilkosság, mint az évekig tartó terror, nem?
2010. dec. 28. 13:07
 8/34 anonim ***** válasza:
csak akkor ölném meg, ha bántaná a családomat, megalázná, kifosztaná, vagy valaki(ke)t megölne közülük, vagy a barátaim közül.
2010. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
aztán meg a csajnak a szülei megölnek téged , a szüleid őket , a város a szüleidet , az ország a várost és a végén világháború lesz belőle ... ezt akarod ?
2010. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A háború szolgálja az evolúciót és a fejlődést, de most ne menjünk bele...
2010. dec. 28. 13:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!