Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak mondjam meg, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak mondjam meg, h BARÁTILAG e-mail-ezést kezdeményezett egy másik fiu vagy ne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h a jelenlegi párom hihetetlenül féltékeny típus... És nem értem meg, h miért nem bízik meg bennem annyira, h miattam ne idegeskedjen. Rengeteg barátomtól elzárkóztam, sőt majdnem teljesen az egész külvilágtól csak miatta, mert nagyrészt fiú barátaim voltak csak, és ez őt zavarta. De nagyon szeretem :S

Pár napja bejelölt facebook-on egy kopasz srác h meg szeretne ismerni, de semmi bonyodalmat nem akar okozni se nekem se magának. Én szeretnék vele beszélgetni, mert hasonló nézeteket vallunk, és az ilyen az én környékemen nagyon ritka. De félek, (tapasztalatból) h ha elmondom a páromnak akkor állandóan idegeskedni fog. Ha meg nem, de kiderül akkor meg még jobban rábaszok...

nem tudom mi legyen.... :(:(


egy skinhead lány/16


2010. dec. 28. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el.
2010. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
majdnem válaszoltam vmi értelmeset aztán láttam hogy 16 vagy XD
2010. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hú de vicces. szerintem 16 évesen agyilag még mindíg feljebb vagyok mint rengeteg felnőtt. Kössz a primitív válaszod :)
2010. dec. 28. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene elmondanod? Hogy elkezdjen kombinálni? Nem csalod meg azzal, hogy más emberekkel is szóba állsz, függetlenül a nemétől! Elhiszem hogy szereted, de talán egy pár év múlva majd rájössz, hogy ez nem így működik. Ha majd dolgozol, akkor sem beszélhetsz senkivel? Pláne ha fiú? Pláne ha rocker? Pláne ha skin? Pláne ha neked nem kell, de neki tetszel? Ezek alapján a következő 70 évben mindenkit kizárhatunk. Te egy önálló emberi lény vagy. Az ember pedig társas lény. Meg amúgy mi a francon akar idegeskedni? Hogy szóba állsz más emberekkel is? Nonszensz...
2010. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell! Elég ha egy rád féltékeny osztálytársnődnek elmondod másnapra mindenki tudni fogja...
2010. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
konkrétan igen. Teljesen mind1, h ki az, de ha fiú és ő nem ismeri akkor balhé van :S
2010. dec. 28. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha titokban tartod, előbb-utóbb rájön, és jogosan kérdezheti, hogy miért hallgattál volna róla, ha semmi rosszat nem akartál tenni...
2010. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. A barátomnak állítólag van egy (Régi) barátnője, aki nem rég van túl egy szerelmi csalódáson, és mivel a barátommal nagyon jóban vannak (Hahahaha.) ezért a barátom lelket akart belé önteni, amivel semmi problémám nem is lett volna, de mivel a találkozót a hátam mögött szervezték meg, a lány lakásán, aki az ismerősei szerint szomorú nem volt, csak sexhiányos, és előtte még sosem hallottam sem a hölgyről, sem a barátságról, majdnem ráment a másfél éves kapcsolatunk, de fene a jó szívemet. Szóval mond el, a bonyodalmak elkerülése végett, mert később ha kiderül, hogy megismerkedtetek, és beszélgettetek, mindig ott lesz a kérdőjel a barátodban, hogy miért nem mondtad el, ha nem akartatok semmit egymástól. Bár 16 évesen nem ennek kéne a legnagyobb problémádnak lenni, sőt, de ez most mindegy. Sok sikert.
2010. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is voltam sokszor hasonló helyzetben, mindig arra gondoltam, hogy az őszinteség a legfontosabb. Most már rájöttem, hogy az őszinteséggel sokszor csak felesleges bonyodalmakat okoztam. Néha jobb csendben maradni. Főleg, ha tudod azt, hogy semmi rosszat nem csinálsz. Persze ezzel nem azt mondom, hogy hazudj, csak néha jobb elkerülni a felesleges vitát! 27/L
2010. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bezárkózni sem kellene, csak mert ő nem bízik benned.
2010. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!