Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így menni fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így menni fog a késöbbiekben?

Figyelt kérdés
Szisztok! Hát az van hogy én 17 éves vagyok és van egy 23 éves barátom akivel 9 hónapja vagyunk együtt! de elég sok zűr volt! Volt egy Besti csaj aki írogatott neki és én tudttam rólla,mert a csaj nekem is megírta hogy egy bizonyos pénteken találkozni fognak!Persze a barátom nem tudta hogy én tudom és csak lapított! Spontán lerázott pénteken! és egyszerűen nem értem hogy miért jó hogy egy sosem látott csajjal megy el amikor én itt vagyok neki! Aztán végül elmondttam neki ő lefujta a talit és én hülye elnézttem neki! Rá egy honapra gyönyörű leveleket kapttam a drága lotyókájától akivel összejárt! Állítólag végig vele csalz meg ilyenek!! nem tudttam kinek higgyek aztán végül ezt is elnézttem neki! Pedig elég durva közös képek voltak együtt! persze akkor be volt rugva és akkor előfordulhat hogy ezt kihasználta a csaj hogy engem hergeljen.Szóval mindennel amivel tudott idegesített! ha velem volt akkor este 10 11 kor hívta a csaj meg a képek amiket felrakott netre meg szív küldözgetés...ááááá elég fura volt! És mindezek után! Én nem hittem a csajnak hanem együtt maradttam a párommal! Most a csaj eltünt nem is cseszeget mindet! De azóta nem tudok anyira megbizni benne! És tudom nem szép tőllem de elolvasttam az üzeneteit a telójába hátha valami kiderül hogy akkor most csal engem vagy sem.erre eg ycsomó csaj smse benne van a telefonjába akik persze elöttem voltak neki de azért furi! és bántó hogy néha azokat küldi nekem el amiket az elöző csajoknak! Néha úgy érzem fordítva vagyunk! Mármint olyan mintha én élném itt a fiú szerepet! Én írok neki smst este hogy jóéjszakát drágám meg egyebek..és jó esetbe vissza is ír! És nagyon nem voltunk sehol együtt.És én mindent megteszek érte!! Még a suliból is lógttam egy csomót és most már bánom! Jaj sorolhatnám méh itt a dolgokat de felesleges! Viszont szeretem! vagyis azt hiszem! Szertintetek ez így milyen???
2010. dec. 29. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott! Jobbat érdemelsz! Tudom, hogy fáj ezt hallani, de ennek a srácnak te nem vagy fontos. Nem tisztel sem téged, sem más nőt, sem saját magát. Keress más pasit, aki érettebb és képes egy komoly kapcsolatra.
2010. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Húha! Egy ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni, csak kihasznál téged. Barátai nincsenek akiket megkérdezhetnél, hogy mi van vele?
2010. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

A barátod kihasznál téged, mert tudja, hogy elnézed neki:(

Ha ezt akarod folytatni, akkor még több fájdalmat fogsz kapni tőle:(

2010. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első 6 sort elolvastam és azt mondom hagy ott a pasit .. ha most megcsal akkor milesz késöbb ?
2010. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért találkozgat más csajokkal, mert jobbat keres. A helyesírásodat elnézve nem csodálom.
2010. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sokkal jobbat érdemelsz, ennél a palinál, hagyd ott!
2010. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Az a baj hogy félek! Mert ő idősebb nállam..és néha olyan kicsitnek érzem magam mellete. :(

Vagy egyszerűen csak ribancnak..! Furcsa ez az egész helyzet és semmi bátorságom nincs lépni! Attól tartpk ha őt elveszítem akkor nem lesz senkim. Tök jól kijövünk egymás szüleivel meg ilyenek,de egymás között kvésbbé van meg az összhang.Sose foglalkozik azzal hogy velem mivan,egy hétig kórházba voltam és egyszer nem jött be velem! Szóval nap mint nap más érzések vannak bennem!! Egyszer vele maradnák örökre egyszer meg tudom hogy ez csak nyüglődés!! Köszönöm azért mindenkinek!!

2010. dec. 29. 18:02
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja és 16:55

Előfordulhat a helyesírási hiba,mert nagyon fázik a kezem és siettem! De bocsi!

2010. dec. 29. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
tedd meg a mindent eldöntő lépést, talán beszéld meg ezt vele, bár nekem túl macsónak tűnik az elmondásodból ahhoz hogy ilyen érzelmi tartalmú beszélgetésekhez "lealacsonyodjon" ...
2010. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!