Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Lehetünk még barátok? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok már 3 éve, elmondtam neki mit érzek de mondta hogy csak barátok legyünk hát mivel nem akartam eltávolodni tőle próbáltam csak barátként tekinteni rá de nem ment, és a hiánya miatt depressziós lettem és nem százas öngyilkossági kísérletem is volt.

De ő utálja a depressziósokat és ezért megutált és én összetörtem lelkileg .


2010. dec. 29. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetet sajnos :S

Nem tudom lehet megér egy próbát :(

2010. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Hű. Nem kellene barátkoznotok ha ilyen hatással van rád. Ki kellene gyógyulnod belőle. Szó szerint.
2010. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Dááávid?:D
2010. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kigyógyulni nem birok mindig ő jár a fejembe meg a tudat ,hogy utál és ez kikészít :(
2010. dec. 30. 12:38
 5/20 anonim válasza:

Részvétem...:/

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok szinte csak annyival jobba hogy én számítok neki mint barát.


De próbáld meg elfelejteni tudom hogy nehéz és nincs is kedved élni mer nincs veled de túl kel lépni.Ha lehet ne beszélj vele, próbálj másra figyelni, kösd le magad és hát ha menni fog.Gondolj arra mennyi fájdalmat okoz vagy okozott.Sok sikert!!!

2010. dec. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy túlkéne lépni de hát ahoz túlságosan szeretem
2010. dec. 31. 13:36
 7/20 anonim válasza:
Haverok,buli vodka....
2011. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Haver nincs ,bulizni nem szeretek , a vodkát meg megutáltam miután megitattak velem egy üveggel
2011. jan. 1. 21:21
 9/20 anonim ***** válasza:

Figyelj! Mindenféleképpen távolodj el tőle egy kis időre, ne keresd, ne lásd őt stb... eleinte pokolian fájni fog a hiánya, iszonyatos érzés lesz hagyni őt, de kajak ne keresd meg semmi aztán pedig eltelnek napok, hetek talán hónapok és 100x jobban fogod magad érezni, mindeddig míg viszont nem látod, és újra sikerülni fog neki felzaklatni a lelkedet, pusztán a jelenlétével.Kerüld ameddig csak tudod....ha nektek együtt kell lennetek úgyis együtt lesztek, ha meg nem , a sors ellen bármennyire is akarsz nem tehetsz semmit, sajnos....csak sorozatosan pofára eshetsz...hmm...tudod, néha jobb hagyni a dolgokat, és várni, hogy maguktól megoldódjanak....

Flower Emery( ha rosszabbra fordulna az állapotod a hiánya miatt kérdezz nyugodtan még bármit, szívesen segítek)

2011. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
de hogy lehet megutálni valakit azért mert szerelmes?o_O bocsi de elég érzéketlen, gyerekes lány lehet. még ha terhes is ez neki, akkor sem kéne ezért ennyire elutasítani.
2011. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!