Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik házasságpártiak, nem gondolják, hogy "ha nem működik, majd elválunk", de nem is akarnak házasságig szüzek maradni?

Figyelt kérdés

Tehát: Vannak-e?

Nem azt kérdezem, ki hülye és ki nem, nézetei miatt.


Nekem ilyen leányzó kéne, csak félek, hogy kevés ilyen futkározik a világon.


2010. dec. 30. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én házasságpárti vagyok. Persze szeretnék olyat akivel egészen jól megleszünk öregkorunkban is, de ha nem mükszik elválnánk:D
2010. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom, hogy ha nem működik sehogy, jobb elválni, de sokan meg se próbálják megoldani, mert ugye a válás az "természetes", én így értettem ezt...
2010. dec. 30. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
hát,ha egy pasi meg tud róla győzni,hogy érdemes hozzá mennem,vagyis hozzá akarok menni és ez minden vágyam,akkor biztos megtennék mindent a házasságért.és nem akarok házasságig szüz maradni.(a kocsit is elkell vinni egy probakörre mielött megveszed..)
2010. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!