Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az igazság, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazság, miért csinálhatja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek, mert ez nem normális dolog, amit ez a pasi művel. Azt mondta barátnőimnek, hogy neki 4-5 éve van barátnője, de tavaly jártunk 2 hónapig. És már lassan 1 éve nem hagy békén, hogy feküdjek le vele, hazudott nekem, hogy neki nincs barátnője (még akkor mondta) és komoly kapcsolatot akar.De miért csinálja ezt,hogy ha van barátnője? Én persze nem hagyom magam, és mindig beszólok neki, hogy fejezze be a szekálást, stb.. de még mindig provokál.:( Ráadásul még megbeszélni se tudom vele a dolgokat normálisan. Most akkor mit akar tőlem,, nem értem. Most mi lehet az igazság? Van barátnője ,,és engem zaklat ,hogy feküdjek le vele, másról nem is lehet vele beszélni, mert mindig csak ezt kérdezgeti tőlem ,hogy dugunk? Mit csináljak , hogy végre békén hagyjon már a hülyeségeivel? Sajnos egy panzióban lakunk és sokszor hallok mindent róla, még barátnőmmel is lefeküdt, meg még sok csajnál próbálkozott. Nem normális hogyan lehetne megváltoztatni, vagy észhez téríteni mert én ebbe már beleőrülök..
2010. dec. 30. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél róla tudomást. Mellesleg, ha tényleg nem érdekelne a srác, akkor nem tudna rád ilyen mély hatást tenni.
2010. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hangosan kritizáld az ágybeli teljesítményét, amikor társaságban provokál.
2010. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Öntsd le egy pohár vízzel, és hagyd ott a fenébe.Ebbe te őrülsz bele? Miért? Le kell koptatni, tudomást sem szerezni róla.
2010. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zaklat? jelentsd fel!
2010. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommentárokat! Én mondtam neki már hogy miért zaklat, hogy ha van barátnője, meg mások elött is kritizáltam az ágybeli teljesítményt sőt meg is mondtam neki hogy ha továbbra is zaklat ,akkor feljelentem, de ugyan úgy folytatja. És nem rég leoltottam, hogy kopjon le rólam, nem vagyok k*rva ,hogy dugjak vele, és ha van barátnője ,akkor vele foglalkozzon és ne velem! És hogy felejtsen el! és utánna 2× is hívott telefonon, de nem vettem fel neki. Most akkor mit akar tőlem, minek hívott fel ezek után is?
2010. dec. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!