Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus eset: összetört szívű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus eset: összetört szívű pasi, aki falakat emelt maga köré. Én ezt mindenképpen bebuktam? Minden vélemény érdekel.

Figyelt kérdés

Igyekszem rövid lenni. Jó 2 hónap ismerkedés után összejöttem egy sráccal. Tudtam róla, hogy nagyon zárkózott, de azt hittem ilyen a természete. Az elején tök lelkes volt, látszott, hogy tényleg nagyon odavan értem, talán túlságosan is. Aztán egyszercsak elkezdődött az, hogy rajtakapta magát azon, amint túlságosan megnynílik, erre gyorsan bezárkózott, de úgy, hogy észre sem vette, tudat alatt jött az egész.

Lényeg a lényeg, hülye voltam, szakítottam vele. 3 hete történt, az elmúlt 3 hétben kidrült, hogy valaha egy érzelmekkel teli hősszerelmes volt, de ezt valamelyik barátnője kiölte belőle.

Utólag könnyű összerakni a képet, hogy velem is miért viselkedett úgy, ahogy. Vissza szeretném kapni.

Igazából abban maradtunk, hogy találkozgatunk, aztán meglátjuk mi lesz. Úgy érzem tudnia kéne hogy én igenis komolyan gondolom, és nem fogom bántani.

De egyáltalán érdekelhetem? Ki tud egyáltalán jönni a falai mögül, vagy az egész kapcsolat arra menne rá, hogy én ezt várom, és közben semmi nem történik?


2011. jan. 2. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezned tőle kerek-perec h mi van.
2011. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az önsajnálat nagyon kemény dolog, biztos vagy benne, hogy ki tudsz tartani mellette? Mert már most is szakítottál ugye, és ő pont az ilyen dolgoktól fél...
2011. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy semmit nem tudtam a párkapcsolati múltjáról, meg a belső harcairól, mert nem akartam kierőszakolni belőle, hogy elmondja.

sajnos odáig jutott, hogy amikor hozzá vágtam, értse már meg nem tudom mi zajlik benne, az volt a reakciója, hogy bőven elég, ha ő tudja.

soha életemben ennyire belebolondulva (direkt használom ezt a szót) nem voltam, és napról napra egyre jobban kezdek kifordulni magamból. igen, bevállalnám, harcolnék érte bármeddig.

a hét elején találkozunk, elmondom neki mi van.

volt már valaki úgy, hogy tényleg agybaj-szinten fordult ki magából egy kapcsolat után? vissza lehet adni valakinek a hitét?

2011. jan. 2. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, adj neki időt, és ne erőszakolj belőle ki dolgokat, fogadd el úgy, ahogy van, mert biztos szeret, csak nem mutatja ki az érzelmeit, de inkább megtesz érted dolgokat. idővel talán megnyílik, de nem jó, ha erőlteted. a belső harcairól meg ne kérdezgesd, mert azt neki kell megvívnia. fogadd el úgy, ahogy van. de miután kiraktad, nehezen bízna meg benned, magamból kiindulva, úgyhogy lehet elvesztetted :( egy párkapcsolathoz rengeteg türelem kell
2011. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bevállalod, ez egy nagyon lassú folyamat lesz, de mindenképp megéri a végeredmény érdekében. Mert nagyon nehezen fog megnyílni, de ha látja rajtad, hogy ott vagy, és érdekled, és támogatod, és segítesz neki, és bízhat benned, akkor megnyílik. Velem ugyanez a helyzet jelenleg, szerelmes vagyok egy nőbe, akivel nem lehetek együtt. Jelenleg nem engedek magamhoz közel senkit, mert nem akarok benne hiú reményeket kelteni, és én sem tudnám kimutatni az érzéseimet, de később úgy érzem, ha valakit találnék, akkor idővel, nagyon lassan, de át tudná venni a mostani szerelmem helyét. De még egyszer mondom, ha belevágsz, készülj fel hogy valószínü nem lesz egy gyors folyamat.
2011. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adri+ ***** válasza:

Ki tudod hozni.

Legyél vele kedves, figyelmes, megértő, pontos, és olyan : mint

amilyennek külsőleg látni szeretne : vedd figyelembe, hogy a

saját stílusod sem dobhatod el. Az is taszítja majd.

Sorrendben mondtam.


Ha szereti rajtad a blúzt és a szoknyát, tedd meg neki a kedvéért.

Viszont ne ess túlzásokba sem. Egy alapból Goth csajon ez jól állna?

ilyesmik. Lehetsz vegán is, csak ne erőltesd rá, : ha ő húsimádó.

Melyiket szereti? : Csirkét? Pulykát? A szarvast? .

Minden, az egyéniségedet elötte súlyosan nem sértő témában és

téren így álljál hozzá, magadat add : és csak tapintatosan, a

tartalmi közvetlenségre is ügyelj. : Utálja majd a száraz és

nyers kommunikációs stílust.


Valamint legyen vele szemben juh türelmed.

Mert akiben igazán csalódott : abba ugyan szerelmes, viszont

úgy elzárja előle{d} magát : mint a kókusz.

Viszont ha olyan ügyes vagy, hogy újra megkapod a

bizalmát : becsüld is meg. : Ritka kincs.


Szép estét kívánok Mindenkinek.

2019. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!