Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Expasival újrakzedés?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szakítottunk, azóta volt barátnője, de szakítottak. Most ismét próbálkozik nálam. Naponta órákat beszélünk msn-en. Jelezte, hogy nem vagyok közömbös számára, de csak haladjunk lassan... Ez mit jelent? Bizonytalan? És ha össze is jönnénk, hogyan tovább ilyen helyzetben, folytassuk ott ahol abbahagytuk vagy mint ha teljesen új kapcsolat lenne? 19/L
2011. jan. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, de minek?
2011. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szeretném még akkor folytatnám vele. de akár csak szexben is benne lennék:$
2011. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acel ***** válasza:

Én lehet egy év után megpróbálnám újra, pláne hogy addigra talán elfelejtenék mindent, ami nem tetszett...még nincs 1 hónapja hogy vége lett nálunk nem szeretném folytatni.

Sztem bizonytalan, még szeret de nem biztos magában, ha lassan haladtok akkor ki lehet talán javítani a hibákat. Én a teljesen új kapcsolatot támogatom jobban. A régiből folytatni nem biztosan jó ötlet. De egy év alatt sokat lehet változni. 22f

2011. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha új kapcsolat lenne, bár gyorsabban haladnátok.

Azt döntsd el, hogy mi miatt szakítottatok, és ez az ok fenn áll-e még. Ha igen, akkor eséjt se adj neki. Ha nem, akkor döntsd el hogy mit szeretnél tőle, aztán sok sikert! :)

2011. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja szakítottunk az exemmel, és utána amolyan szexkapcsolat lett. Hát nem volt kellemes, mert én még akkor is szerettem, ő meg engem már nem :S De, ha pár év múlva ismét mélyebb érzései lennek irántam, akkor talán én is bele mennék újra egy komoly kapcsolatba vele. Szerintem csak óvatosan közelítsetek egymáshoz így az elején.
2011. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!