Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Vonzódom a barátom barátjához. Erotikus álmaim is voltak vele.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3,5 éve vagyok együtt a barátommal, lassan fél éve egy albérletben lakunk két barátjával.


Az egyikkel, aki mondjuk legyen B nagyon jól elvagyunk.


Az elmúlt egy hónapban azt vettem észre, hogy szinte minden nap flörtölünk. Nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni, de egyszerűen vonzódom B-hez.


Filmet nézünk egy ágyban mikor nincs otthon a párom és simogatja a kezem, megjegyzéseket tesz, hogy csinos és sexi vagyok, együtt készülödünk a fürdőben, fogat is mostunk együtt.

Szilveszterkor elég erotikusan táncoltunk. Mikor hazaértünk még rágyújtottunk, és kb.5 cm-ről beszélgettünk és nem sokon múlt hogy ne csók legyen belőle. Mikor elszívtuk a cigit, azt mondta inkább elmegy aludni, nem szabad engednünk a kísértésnek.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak.

Vonzódom hozzá és imádok vele flörtölni.

Utáltam mikor bemutatott a párom neki és jött hozzánk,de mióta összeköltöztünk nagyon forr köztünk a levegő...

Már a párom is megjegyezte,hogy sok időt töltünk együtt B-vel.

Lehet, hogy ez a miatt van, hogy a páromtól mióta összeköltöztünk nem kapom meg a gyengéd érintéseket stb. ,B-től meg igen?

Nem tudom mit csináljak, nagyon szeretem a barátomat,de érdekel,hogy milyen lenne B-vel a csók,a sex...


2011. jan. 3. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsiság. Ennyi.

Ha tényleg szereted a párod, akkor nem fogod megcsalni. De ha már ilyen komolyabb dolgok foglalkoztatnak B-vel, akkor érdemes elgondolkozni, hogy konkrétan ez mi. Mert szerintem nem szerelem, csak vonzódás. Gondolom az is közre játszik, hogy a flört miatt nem kapod meg a barátodtól a gyengédséged, és mivel B-től megkapod így azt hiszed, hogy vele szeretnél lenni vagy nem is tudom.

Szerintem beszéld meg külön a sráccal, külön a pároddal.

2011. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már a flörtök előtt sem voltak meg a gyengéd érintések...
2011. jan. 3. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg így pótolod. De ez biztos nem szerelem, az ilyenek nem azok szoktak lenni. Ha hajt a kíváncsiság, akkor előtte szakíts a pároddal, de akkor lehet nem fogad vissza. Vagy legyőzöd a kíváncsiságod. Talán jobb lenne, ha kitúrnátok azt a srácot, megbeszélni, hogy neked vannak érdekes gondolataid, amik miatt kellemetlenül érzed magad, tönkremenne a kapcsolatod.

Ezt ne hallgasd el. Ha más nem, akkor a sráccal beszélj, hogy ez így nem mehet tovább, valamit csináljatok.

2011. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kitúrni nem igazán menne,mert ő szerezte az albérletet és a párom meg ő kb.10éve nagyon jó barátok.

Az biztos,hogy beszélni kellene a sráccal,(a párommal nem mernék erről beszélni)de a beszélgetés kezdeményezése nagyon nehezen menne és félék attól,hogy akkor ezek a dolgok elmúlnának,és hiányoznának.

Tudom,hogy csak vonzódás és kiváncsiság és lehet hülyeség,de lehet csak addig éredekelne míg nem kapom meg.

A páromat nem akarom elveszíteni,mert ő a legfontosabb nekem az életemben.

2011. jan. 3. 14:47
 5/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ameddig látod, addig biztos megmarad a vonzódás:S

Ha a barátodnak elmondod, örökre féltékeny lesz, és lehet, hogy bízni sem fog benned.

A csók megtörténne, sok esély van arra ,hogy később is akarnád, mert annyira jól esne neked.

Biztos nehéz, de muszáj eltávolodnod tőle:S kerülnöd kell, amíg el nem múlik a vágy.

2011. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak mesélj arról a barátodnak hogy úgy érzed hogy az utóbbi időben hanyagol és mesélj neki arról hogy szerinted miket nem ad meg neked (az érintésektől kezdve) és mondd hogy te igényled ezeket.
2011. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!