Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló lányok! Mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Mióta nincs párotok és -szerintetek- miért? Hogy bírjátok az egyedüllétet? Egyéjszakás kalandok becsúsznak? Elsősorban 20-25 éves lányokra lennék kíváncsi, de természetesen mindenki válaszának nagyon örülök.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 11:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
van párom,mégis egyedül vok folyton,(távkapcsolat)jól bírom a szex részét,de érzelmileg a padlón vok,hiányzik meg minden!!!20/L
2011. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 szamóca. ***** válasza:

hát egy fél éve kb vagyok egyedül...

miért... mert egyedül akarok lenni :)

jól birom, jó kicsit fellélegezni.

a szex része hiányzik, de tűrhető, és nem tartok egyéjszakás partikat.

2011. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

nyár vége óta nincs párom, akkor lett vége egy 1 éves kapcsolatomnak az exem miatt mert kezet emelt rám ok élkül. Hogy miért nincs most párom? hát jó egy kicsit egyedül,élni megint de természetesen hiányzik, h vki legyen mellettem. Előfordul 1 éjszakás, de csak ugyanazzal a parterrel. Jó ez így most, neki sem kell kapcsolat és nekem sem, aztán ki tudja mit hoz a jövő :)

19/L

2011. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Sajnálom, hogy megütött téged:S Megérdemelte, hogy elhagytad:)

Igaz az egyéjszakás része nem tetszik, de gondolom ez nem is érdekel téged.

2011. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Helló, 20/L vagyok, még sose volt párom, és ez azért van, mert nem teszek érte semmit és mert nem járok sehova. Hogy hogy bírom, az időszakos, általában teljesen jól, nem is gondolok a dologra, de néha rámjön az ötperc, és akkor szomorú vagyok miatta és sírok. Nem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak, és nincs is erre igényem.
2011. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

én sem vagyok oda az egyéjszakás kalandokért, még sosem volt, de azért a lányok többségének szerintem becsúszik.

tisztelet a kivételnek! nyugodtan írjatok hossza is, érdekel a téma.

köszönöm a válaszokat

2011. jan. 4. 13:10
 7/30 anonim ***** válasza:

nekem két srác között volt 3 hónap szingliségem. jó volt nem kötődni hozzájuk, jó volt másokkal is kicsit elleni :P. de aztán hiányzott már valaki...és jött is :D

L*-*

2011. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

Már több, mint egy éve vagyok egyedülálló. Előtte egy 2 éves kapcsolatom volt. Várom, hogy legyen végre egy felpezsdítő kapcsolatom. Az egyedüllétet egyre jobban viselem. Az elején persze nagyon nehezen ment, mind mindenkinek, aki egy hosszabb kapcsolatot zár le. Persze mostanában is rám szokott törni a magány, de talán kevesebbszer és az alapkedvem sokkal jobb.

21L

2011. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

21 leszek és még nem volt párkapcsolatom. Néha elég rossz, mert olyan jó lenne valakihez odabújni és megbeszélni vele mindent. De amúgy meg lefoglal most a tanulás.

Egy éjszakás kapcsolat nálam ki van zárva.

2011. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
1 éve egyedül. Nehezen. Eddig nem zavart, mert nem akartam pasit, de most már jöhetne. Azért vagyok egyedül, mert nekem senki sem felel meg. Magasra teszem a mércét és persze a ronda pasiknak tetszem úgy általában. Nem nagyképűség, és szomorú vagyok emiatt...
2011. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!