Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélenyetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni,hogy mit szólnátok/megsértődnétek-e ,ha az egyik elég közeli barátnőtök az exetekkel járna? Egyébként én vagyok a "közeli barátnő".Félek,hogy a barátnőm megharagudna. Mondjuk még én se biztos,hogy benne lennék a kapcsolatba egyéb okok miatt,de elsődlegesen emiatt nem. Jó tudom,hogy nem ismeritek a barátnőmet,csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Jah és a barátnőm már túl van rajta (leglaábbis azt mondja,de én is úgy veszem észre rajta) és már egy másik fiúba szerelmes és gyakorlatialg együtt is vannak (de hivatalosan nem járnak). Köszönöm előre is a válaszaitokat.
2011. jan. 5. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
ha már túl van rajta,nem para.de mindenképp beszélj vele előtte.hogy minden tisztázódjon.
2011. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted a srácot vagy nagyon szeretnél vele lenni és a barátnődnek meg egyáltalán nincs ellenére (és nem csak mondja) akkor hajrá!
2011. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul esne ha bármelyik volt barátom is összejönne a barátnőmmel. Attól, hogy túl van valaki egy adott fiún még nem azt jelenti, hogy szívesen látná, ahogy a barátnője vele van, vagy éppen róla áradozik. De ez attól is függ, hogy barátságban váltak e el egymástól. Ha igen nem biztos, hogy annyira zavarná, de te ismered őt.
2011. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem haragban váltak el egymástól, de nem is baártok. Szval nem utálják egymást meg nincs harag,csak egyszerűen nem foglalkoznak egymássakll. Nekem nem esne rosszul ha a bnőm. a volt pasimmal járna,ha én túltettem magam járna. Dez ezt csak úgy mondom. Igen a barátnőmmel mindenképpen szeretnék előtte beszélni,de nagyon nehéz lesz.Kösöznöm a válaszokat,még jöhet :)
2011. jan. 5. 19:57
 5/9 A kérdező kommentje:
túltettem magam rajta*
2011. jan. 5. 19:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah és nem áradoznék róla és nem látna minket együtt.
2011. jan. 5. 19:58
 7/9 anonim válasza:
ha tényleg a barátnőd, akkor meg kell értenie, hogy mi van köztetek, főleg, ha már túl tette magát rajta :)
2011. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na itt egy férfi szemszög :)

Exemmel nyáron voltunk együtt, távolság miatt véget ért a dolog, mert szerintem van az a távolság ami esélytelen :D

Legjobb barátom pedig reménytelenül szerelmes lett a csajsziba :)

Megbeszéltük vele is és csajjal is a dolgot, jelenleg több hónapja együtt vannak és per pillanat mindenki happy :)

20/F

2011. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dejoo :) Köszi mindenkinek a biztató válaszokat :)
2011. márc. 1. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!