Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott a baratom mert megcsaltem de nagyon megbantam VISSZA AKAROM SZEREZNI! szeretem nagyon, mit tegyek hogyan szerezzen vissza? Fiuk titeket mivel lehetne megtorni ebbol az elhatarozasbol? FONTOS IRJATOK KERLEK!

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
az égvilágon semmivel, ezt elbaxtad törődj bele, az élet megy tovább
2011. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szeretted, hogy a nagy szeretetedben váletlenül más pasi bránerét cirógattad, mi?...

Elszúrtad, kész, ennyi. Majd legközelebb meggondolod, hogy kavarszáe mással, miközben van pasid.

2011. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Soha senkit nem engednék vissza aki más farkát vette a szájába...
2011. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az élet ilyen, hibázunk, megbánjunk, de ilyenkor már nincs mit tenni. Sajnálom. :(
2011. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha képes voltál megcsalni, akkor nem voltál bele igazán szerelmes. Nem tudom, hogy ezek után hogy hitetnéd el vele, hogy mégis szereted...
2011. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Sehogy.. meg ha nagyon is fajna.. ha raneznek csak az jutna eszembe...
2011. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hetfon lennenk egy eve egyutt! szeretem nem erte meg megcsalni o az eletem minden rola szol barmerre nezek o jut eszembe minden ra emlekeztet! kell nekem,nem tudok elni nelkule!!!!
2011. jan. 8. 12:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez van.. ha engem csalna emg a barátnőm, nem számit mennyire szeretem ott helyben kirugnám..most finoman fogalmaztam:)

Kérdező: na idefigyelj te utolsó r*banc.. tégy a volt pasidnak egy szivességet! NE zaklasd, ne szolj hozzá, felejtsd el, nem tudod mit érezhet.Ha képes voltál ezt megtenni ásd el magad és hagyd hogy élje tovább az életét valaki olyannal, aki igazán fogja majd szeretni és soha nem csalja meg.

2011. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek: hogy szerethet valaki valakit, ha képes megcsalni??? Miért? Miért tetted?
2011. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szereted. Hogy bírsz egyáltalán hozzáérni más férfihez, ha szerelmes vagy valakibe? Én ránézni se szoktam másra, oké, nem vagyunk egyformák, de ha igazán, mélyen szerelmes vagy valakibe, akkor biztos, hogy nem bírsz csókolózni, pláne nem szeretkezni mással... Mikor megtetted, nem jutott eszedbe a párod? Hogy voltál képes rá, ha annyira szereted, hogy nem bírsz nélküle élni? Biztos, hogy nem szereted.
2011. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!