Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kell-e? Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kell-e? Mi lehet a baj velünk/ velem? Talán éretlen vagyok a kompromisszumokkal teli, nyugodt párkapcsolathoz? Vagy az értékrendkülömbség az oka?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 10 hónapja tart a kapcsolatom. Nagyon sokat vártam erre a férfira. S a kezdeti harmónia, nyugalom, béke, bizalom, szenvedély, gyengédség veszni látszik. Az értékrendünk alapvetően más, de a kapcsolat elején úgy éreztem el tudom fogadni,hogy ő bulizgatós, illetve úgy éreztem h mivel a párom már 23 éves, hamarosan abbahagyja ezt az életmódot.

Az elmúlt 4 hónap állandó veszekedésekkel teli volt, bizalmatlanná váltam, félek minden pillanatban, hogy nem őszinte velem. Hetente szakítok vele, de ő nem hagyja annyiban és végül egy napnál tovább én sem bírom nélküle.

Úgy érzem, hogy én jobban igénylem még pl azt a sex-mennyiséget ami a kapcsolat elejére volt jellemző, azt a szenvedélyt és gyengédséget. Ő azonban úgy néz ki kevesebbel is beéri. És sajnos vannak problémák is sex terén. Ami gondolom adódhat a bizalomhiányból és a sok veszekedésből.

Nem bírom nélküle, nagyon sokat együtt vagyunk. Mégis mikor egyedül maradok rögtön a szakítás jár a fejemben.


2011. jan. 9. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
menj vele bulizni..
2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy se veled - se nélküled kapcsolat sokat kivesz az emberből.

23 évesen még bőven benne lehet a bulizgatós korszaka közepén, ezt vagy elfogadod és képes vagy bizalommal fordulni felé, vagy nem. és akkor a legtanácsosabb az volna, ha olyat keresnél, aki hozzád hasonlóbb temperamentumú.

2011. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Madmax12 ***** válasza:

Attól függ,hogy te mit akarsz!

Ha olyan párkapcsolatra vágysz,ami nem folyton a bulikról szól,meg a veszekedésekről,akkor szerintem egy másik fiúval probáld meg,fiatal vagy még,ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban lépjél ki belőlle,nem éri meg hoszzú távon,hogy vele maradj.A fiúk szerintem 27-30 éves korukig nem változnak,tisztelet a kivételnek.

2011. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fiúk!!! Azt állítja a párom h nagyon szeret. Mégsem szeretne összebújni annyiszor mint régen.

Mondjátok meg nekem, ez 10 hónap után, ilyen fiatalon normális? Vagy ...... már nem szeret?

2011. jan. 9. 16:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!