Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel jobb ha nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb ha nem járok el bulizni?

Figyelt kérdés
Nem találok sose csajt, ha igen csak a pénz kell nekik v rondák, mindig berugok, sokszor kötekednek iylenkor megvernek, ilyenkor ugye kiesik a rendes alvás meg az alkohol egészségtelen. KELL EZ NEKEM??
2011. jan. 9. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem! Én sem járok.
2011. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se járok mer nincsenek barátaim akivel eljárjak XD ^^
2011. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fegyvernepper ***** válasza:

Én se járok sehova bulizni...

15f

2011. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem vannak dehát velük mást is csinálhatok
2011. jan. 9. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
maradj otthon és kössél sálat!:)
2011. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ah így állsz hozzá, akkor minek mész el bulizni? Nem kötelező. Ha nem akarsz nem mész. Tény, kevesebb pénzed fogy, kevesebb alkoholt iszol, kevesebb füstöt szívsz be, rendesen alszol, amiktől mindtől egészségesebb leszel. Kivéve a pénz része, az szimplán hasznos h több marad. Ellenben meg lehet vizsgálni ezt másik szemszögből is. Ha elmész este/késő este sétálni, akkor is beléd köthetnek, megverhetnek. Ha nincs szerencséd a buli kihagyásával megspórolt pénzed is elviszik miután hülyére vertek. Vagy ha elmész 1-2 sörre a kocsmába haverokkal, vay csak biliárdozni vmi jobb helyre, mert hát azért vmi kikapcsolódás nem árt, akkor is fogy a pénzed, akkor is szívsz be füstöt és a belédkötés továbbra is fenn állhat, vagy a verés. Tehát ha így állsz hozzá, ne mozdulj ki soha, sehová, ha ki is mozdulsz max fényes nappal tedd, és próbáld élvezni az életed, amit így saját magadnak szűkítesz le eléggé. Mert hát valljuk be, a veszélyei ellenére az ember azért jár el szórakozni mert rengeteg élményt jelent. Jó zenék, önfeledt szórakozás, haverok, esetleg csajok is ha úgy alakul. És ez sajnos korosztályos tevékenység. Vagy eljársz addig amíg van rá lehetőséged, időd, energiád, vagy egyszercsak azt veszed észre h kinőtted ezt a kort, és akkor már csak a emlékei maradnak. Már ha van aminek legyen ilyen emléke. Tehát mindenki maga dönt, én nem beszélek rá senkit semmire, de vannak élmények amik csak ilyen bulik alkalmával érik az embert és később jól esik visszagondolni h milyen is volt mikor még ezek voltak. :)


"életművész"

2011. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és valahogy már nem olyan jó mint régebben
2011. jan. 9. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!