Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párotok szexmasszázs címeket kutat a neten, ti kiborulnátok? Rendszeres nemi életetek van és épp gyereket terveztek.

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a közelünkben lévő szexmasszázs oldalakat nézegeti. Kiborultam, ő meg teljesen kikelt magából hogy lebuktattam.
2011. jan. 10. 08:46
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
nem lehet, h azért nézett ennyire a téma után, mert téged szeretne így kényeztetni??
2011. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, ha olyan oldalt nézne ahol informálódhat, hogy kell csinálni, az nem zavarna. De ha ilyen szolgáltatásokat keresne, az engem is kiborítana.
2011. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyen oldalakat nézett. Engem nem kényeztetett.

Mit tennétek a helyemben? És azt a magyarázatot adta hogy a haverja volt csaja ment el ilyen helyre dolgozni és megkérte őt hogy nézegesse, hogy megtalálja-e.

Hihetetlen történet.

2011. jan. 11. 13:06
 4/11 anonim válasza:
Persze, hogy kiborítana, egyértelmű, hogy meg akar csalni. Én átgondolnám még egyszer a gyerekvállalást.
2011. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az élet furcsa helyzeteket produkál, de ez a haverom akárkije ilyen helyre ment és ezért kerestem mert megkért, elég lehetetlenség. Ha igaz lenne nem borult volna annyira ki hogy lebukott. ez teljesen biztos. Úgyhogy én biztos hogy szünetelnék. Ha már most ilyen, nehogy belevágj egy gyerekprojektbe, hacsak nem tudod a gyereket egyedül is eltartani és van anyukád aki segít ha magadra maradsz.
2011. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sepultura válasza:
47%
Ne ess panikba a ferfiak sok erdekes oldalon megfordulna de csak neyelodnek.
2011. jan. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ez azt jelenti hogy hiányzik neki valami, amit benned nem talált meg :( Inkább próbáld meg megtudni mi az amire szüksége van és ha nem esik nehezedre add meg neki :)
2011. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sem jelent ez önmagában megcsalási szándékot, legfeljebb kíváncsi. Valószínűleg érdekli ez a téma. Meg kellene vele beszélni, hogy hiányzik-e neki valami ezen a téren. A baj inkább akkor van, ha nem tudtok erről öszintén beszélni.
2011. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Ja, es ha fegyvereket nezeget az biztos azert van mert pszichopata es tomeggyilkolni akar menni mar aznap este. Hisztis ribanc. Amugy meg ne kutakodj utana, semmi kozod hozza mit nez meg mit nem. Akkor sirjon a szad ha megcsal.
2011. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne búsulj ezen!Több párom volt már s tudom minden férfi ilyen van aki többé van aki csak kevésbé.Mert férfiból vannak.Divattá vált a szex és minden műfaja,a média,újság mindenhonnét ezt sugározzák...az emberek meg rákapnak s követik..mindent kipróbálni.Ezért is annyi vállás.Sokkal cifrább bűnöket elkövetnek,s többségük ugy hazudik otthon mint a vízfolyás.Mi nők jobb ha nem is tudunk rolla...Mert megváltoztatni nem lehet őket,és senkit.Se barátot,se élettársat,se férjet.Mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van ha nem megy akkor meg szakítani kell.
2011. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!