Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez miért lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez miért lehet? TÚlkomplikálom?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, ritkán találkozunk, de nagyon szeretjük egymást, ez biztos.

Msn-en szoktunk órákon át, hajnalig beszélgetni

Mostanában azonban Kedvesem mindig hamar lelép, azzal az indokkal hogy fáradt.Múltkor mondta, hogy hogyha rossz kedve van, inkább elmegy, mert nem akarja hogy másokra is átragadjon.

De újabban egyre gyakrabban csinálja ezt, és mikor rákérdeztem, azt mondta minden rendben, csak fáradt.Aggódom.Szerintetek?

Ő 19 én 16


2011. jan. 12. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

aggódhatsz is persze, de ha úgy gondolod, hogy ismered, akkor nem kell

nekem is volt távkapcsolatom, 9 hónapig, az elején mi is nagyon sokat beszélgettünk, de rohadt fárasztó volt annyit a gép előtt ülni

szerintem inkább pihenj te is és ne aggódj

2011. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tavkapcsolat nagyon rosszz:( en 6evet eltem ebben, es hat lehangolva kozlom hogy en nem tudtam huseges maradni, o viszont igen:)rendes volt tole, de mar vege!Szoval aggodhatsz egy picit, de nem kell meggyanusitani ilyen kis aprosagert:)
2011. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a távkapcsolat az jó mert nemunjátok meg egymást!!!De mi emberek nem a távkapcsolatra vagyunk kitalálva szal számítani kell rá hogy félrekefél az egyik partner egy idő után...meg amugy is messziről jött ember azt mond amit akar!!!!

Nekem van egy alapszabályom és nem árt ha te is használnád ez a SNBS-annyit jelent hogy:SOHA NE BÍZZÁL SENKIBEN!!!

2011. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj kedves utolsó válaszoló!

De az utolsó mondatoddal nem értek egyet!

Ha senkiben nem bízol, nem vagy magányos?

2011. jan. 14. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!