Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? ( Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? ( Még csak fel sem köszöntött a névnapomon)

Figyelt kérdés

A napokban volt a névnapom,és hát,mit mondjak,kicsit rosszul esett,hogy a párom még fel sem köszöntött.

Az,hogy ha pl. nem ad semmit egyáltalán nem baj,sőt... (nekem nem az ajándékok számítanak,hanem a szándék,az,hogy legalább felköszönt).

Nem csinálok nagy ügyet abból,hogy "névnapom volt" és nem kaptam semmit (mert nem is kell),de egy "Boldog névnapot szivem" jól esett volna,főleg a páromtól.

Egyébként neki is volt december végén, DE én amint felébredtem már írtam is neki,hogy "boldog névnapot szivecském" és vettem neki egy nagy csokit,mert tudom,hogy mennyire szereti.

Mit gondoltok erről? Egyszerűen csak elfelejtette?


Nálatok ez ,hogy van?


2011. jan. 13. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Illett volna, hogy felköszöntsön. Ha borzasztóan elfoglalt, stresszes munkát végez, még talán megbocsájtható.
2011. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen,dolgozik minden hétköznap. Sokszor szokta mondogatni,hogy mennyire fáradt,és néha rajtam is kitölti a munkahelyi mérgét.

Erre én is gondoltam,csak hát azóta eltelt (a névnapom óta) egy pár nap,és semmi. Kicsit azért rosszul esik.

2011. jan. 13. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a nők rögeszméje, úgy tűnik. Elmondom nektek, mi férfiak általbáan azt sem tudjuk, milyen nap van, sőt én konkrétan egyszer elfelejtettem a saját születésnapomat is. Minden nap számít, nem csak ez a néhány állítólagosan különleges nap.
2011. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nemrég volt másfél éve,hogy együtt vagyunk.

Miért?

2011. jan. 13. 17:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj,és hozzá kell tennem,hogy eddig még nem volt ilyen,hogy elfelejtett volna valami fontos dátumot (tavaly névnapomkor fel köszöntött,és kaptam is tőle valamit).
2011. jan. 13. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudta, hogy mikor ünnepled a névnapodat, vagy esetleg elfelejtette. Azért ez annyira nem necces, viszont ha már a születésnapodat felejti el, na az már gáz.
2011. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tavaly aznap felköszöntött,szóval tudja. DE mindegy....elnézem neki,végülis nem a szülinapom volt.

Vagy szerintetek éreztessem vele,hogy valami miatt kicsit más vagyok,és hátha eszébe jut? Nem leszidni,vagy hogy ajándékot kapjak, csak Annyira kiváncsi lennék az arcára :)

2011. jan. 13. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértelek:)

Ha eszében lett volna, BIZTOS (érted? 1000%) hogy felköszöntött volna! Férfiaknak ez tényleg nem olyan fontos, még a saját névnapjukat is sokszor elfelejtik. Apa is, a nagypapám is meg a barátom is ilyen. Írtad is, hogy sokat dolgozik, stresszes valamelyest a munkája. Figyelj, ha egyébként máskor kifejezi, éreztetni hogy szeret, ezt a bakiját (ami szerintem nem is volt szándékos), nézd el neki...

Ha máskor foglalkozik veled akkor semmi gond:)

Ne aggódj!

2011. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem tartanám annyira gáznak, pláne, hogy lány létemre én is képtelen vagyok megjegyezni a fontos dátumokat.

Azt sem tudom, hogy párom névnapja mikor van, ő se tartja fejben az enyémet, csak a születésnapot ünnepeljük meg:)

Én a helyedben nem bánkódnék rajta sokáig, maximum viccesen hívd fel a figyelmét, hogy rossz fiú volt, és meg kell érte büntetned:D Nálam ez be szokott válni, ha valamire rá akarom kedvesen vezetni.

2011. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!