Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a számról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a számról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=LIfiTVeiV1g

Tudom már régi is,lejárt is,meg mindenkinek a tö.ke tele van vele,de ezen kívül:)

Nem vagyok egy érzelgős lány,de imádom ezt a számot és tetszik,hogy van mondanivalója.

Nektek fűződik hozzá emlék?Mi jut eszedbe?

Nyálasnak tartod?Vagy romantikusnak?Esetleg semmit sem gondolsz róla?

Mindegy,csak írd le,kíváncsi vagyok.


2011. jan. 13. 19:15
1 2
 1/16 Moszuke ***** válasza:

még sosem hallottam, de azt hiszem nem vesztettem semmit.

nem hallgattam végig. nekem ez a szám nem jelent semmit.

én maradok ennél:)

http://www.youtube.com/watch?v=T9I6ckExCzA&NR=1

2011. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Régen mindenki ezt hallgatta, szóval műfajon belül biztos jónak számít, bár én metal-os vagyok. Azért a szövege az tetszett :)
2011. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is a Rockot,Metalt szeretem,de a szövege megfogott.Igaz sablonos meg minden,de pont azért tetszik..talán.:)

De csak titokba szeretem,úgyhogy pszt!:D

2011. jan. 13. 19:21
 4/16 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
2011. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
aztjelenti hogy imádom.
2011. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jajj a Nirvana nagyon nagy kedvenc,minden szám.Kár,hogy új számok már nem lesznek....

A Guns N' Roses is jó,de az,amit a másik válaszoló linkelt nekem nem igazán jön be,azért köszönöm:)

2011. jan. 13. 19:39
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez olyan 2007-2008 körül volt hallgatott. Nosztalgikus élmény hallgatni, mellesleg egy barátnőm írta a szövegét, ezért nekem különleges... ^^
2011. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Children of Disance-nek nagyon szép szövegei vannak, de csak akkor lehet megérteni ha éppen olyan hangulatban vagy, vagy pedig már megtörtént veled amiről szól a dal.
2011. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!