Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavarna, ha szinte mindig ti keresnétek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
hát eléggé, fleg ha érzem rajta h akkor se érdeklődik őszintén, amikor én keresem meg.
2011. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Elvégre te vagy a fiú, szóval a te dolgod, ha már a barátnőd, ezen ne aggódj, de egyszer kipróbálhatod azt, (nem tom, gondolom msn-en is beszéltek) hogy ne írj, rá, várd meg amíg ő ír rád.


Amúgy ha úgy veszed 10ből 9szer tuti, hogy a fiú kezdeményezi a beszélgetést, aká msn-en , akár telón, és ez tök normális, szóval semmi gáz :) sok szerencsét

2011. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért jol esne ha néha ő is érdeklődne irántam sőőt
2011. jan. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon azvarna

25/F

2011. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fura ez a kérdés. Ha egy lány nem keres az azt jelenti, hogy nem kíváncsi rám, ha nem kíváncsi rám, az azt jelenti, hogy nem a barátnőm, ha nem a barátnőm, az azt jelenti, hogy nem zavar...


Egészen biztos, hogy olyan lánnyal nem kezdenék, akit csak én keresek. Még a rózsaszín ködben is szokott ennyi tartásom lenni.

2011. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bov válasza:

Részemről, ha mindig csak én keresném a bnőm, akkor hamar ejtve lenne a dolog. Ha vkit nm érdeklek, márpedig ha érdeklem akkor keres... akkor azzal nem is foglalkozom...

Moment ilyen gondom nincs, hisz mindig a csajok keresnek engem, ritka h én írok rájuk, mert jobban érdeklem én őket mint ők engem. Hidd el néha az se rózsás ha feszt nyaggatnak... Van most egy csaj akivel fogalmam sincs hanyadán állok, de mindig rám ír, pedig már nem is nagyon írok neki semmit.. de ő mindig rám ír... csak mert akar, mert érdeklem, mert nem tudom...

ha ne keres a bnőd, akkor ezt kérd tőle számon.. de pihentesd a keresését. kösd le magad vmivel, ha másképpen nem megy, hadd h ő keressen.. és ha felhántorgatja h mire fel nem kerested, hát nyugodtan dugd az orra alá a tényt h . És te miért nem? :(

Lehet keresne ő csak hozzá szokott h te keresed, és ő már lehet h keresne de nem teszi csak vár mert tudja h te ugyis keresed..

szóval ne is várd h legelső próbádnál ő rögtön lépni fog.. sztem kell hozzá legalább 3 alkalom h ne keressen mire be is bizonyosodik nem érdekled.. :/ Azért sok sikert!

2011. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!