Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég feküdtem le először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég feküdtem le először a barátommal, de az nagy baj hogyha nem védekeztünk?

Figyelt kérdés

Hirtelen jött az egész, de nem védekeztünk. De nem élvezett belém és semmi hasonló. Azt mondta hogy nagyon vigyáz.

Meg van mégegy probléma :S nekem fertőzésem van.. azt 100% hogy elkapja? nem merem neki elmondani.. főleg ezek után. :S

tudom hogy nagy butaság mert nem mondom el de annyira gáz ez a számomra.. főleg most így hogy mondjam el.. tuti hogy utálni fog :S


2011. jan. 19. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá. Ügyes vagy
2011. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy rosszat "tettem" :S így is eléggé utálom magam :S

de mégis mondanál valami normális választ is?:(

2011. jan. 19. 22:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes simán, szóval irány a tablettáért.

milyen fertőzésed van?

2011. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De akkoris ha el se élvezett? Vagyis elélvezett de nem belém..

Igazából nem tudom milyen fertőzés, voltam nőgyógyásznál, de ott csak annyit mondott hogy felír kúpot azt használjam.. de semmit nem mondott.. de akkor éehet hogy nem is fertőzés.. :S

ajj :'(

2011. jan. 19. 22:48
 5/14 A kérdező kommentje:
tablettáért nem tudok menni, 16 éves vagyok meg anyukám nem is tudja hogy lefeküdtünk a barátommal, meg a barátom sem mondott semmi hasonlót hogy kellene, mondta hogy nagyon vigyáz.. de mostmeg elfelejtettem hogy mikor kéne megjönnie a menstruációmnak és mostmeg olyan ideges vagyok.. :S úúgy utálom magam :S
2011. jan. 19. 22:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg mi a kúpnak a neve vagy kérdezd meg a nőgyógyászt erről....

Tabletátt kell kapnod tudtommal. Mindegy hány éves vagy. Nem abortuszt akarsz csináltatni. 72 óráig van időd bevenni a sex után...

Simán lehetsz terhes, előváladékról halottál??

A barátodnak nincs igaza.

Ne aggódj, inkább tegyél érte, hogy ne legyél az.

2011. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess kétségbe, van megoldás:


1. Ha a párod nem benned élvezett el, akkor kicsi az esély a fogamzásnak, de sajnos megtörténhet.


2. Szülői bevonás: Remélhetőleg van olyan kapcsolatod édesanyával, hogy le tudj ülni vele. Tudom, hogy roppant égő és roppant ciki, ,meg tök kellemetlen, de neki TE vagy a legfontosabb és az egészséged. Ha a fertőzésednek tünete van, és a kapott gyógyszert/kúpot is megmutatod, akkor be tudja (valószínű) határolni mi a gond. Ha nem, már van olyan ismerettsége nőgyógyászoknál, hogy elmenjen veled.


3. A terhességet (ha egyáltalán van) minél korábbi állapotban "kell" megszüntetni, ha nem kívánt terhességről van szó. Muszáj teszttel, vagy más módon megtudnod, hogy terhes vagy-e. Minél később lépsz, annál kellemetlenebb lehet a következmény.


4. NE KESEREDJ EL! Azon ami már megtörtént nem érdemes rágódni és idegeskedni. Arra koncentrálj, ami előtted áll: Szülők bevonása minél hamarabb és meglátod könnyebb lesz!

2011. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy anyukámmal nem valami jó a kapcsolatunk :S meg ha el is mondanám neki biztos hogy hogy szóvá tenné hogy még csak 3 hónapja vagyunk együtt és már le is feküdtünk..

nem tudom mit tegyek :S

2011. jan. 19. 23:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Olvasd ezt el.

[link]

2011. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj!Az anyukák néha nagyon belefeledkeznek,hogy a kislány aki volt,az már egy "nő,, és ezt nem képesek elfogadni!Kérj tőle tanácsot,ha el akar útasítani,akkor neki is nyomja valami a lelkét!
2011. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!