Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noknek, Lanyoknak kerdes! Felesegem nagyon zarkozott tipus lelkileg. En sokszor mondom hogy szeretem ot, es beszelet az erzesimrol, de o viszonyleg keveset. Gyerekkoraban is eleg zarkozott volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igy a lelki intimitas hianyos koztunk. Mit lehet ezzel kezdeni? 10 eve vagyunk egyutt. 39 evessek vagyunk.
2011. jan. 22. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szoktátok együtt tölteni az időt??

Csak az zavar,hogy nem mondja, hogy szeretlek?

2011. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem. az zavar, hogy o sajatmagaval sem oszinte onmagaval kapcsolatban. Igy pl. egy erzelmi helyzetet nem tudo rendessen megfogalmazni, mivel onmagaval sem tudo beszelgetni. Annyit mond hogy nem tudja hogy miert zarkozott...nem tudja hogy miert akar meg tolem is tavolsagot tartani
2011. jan. 22. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"sajatmagaval sem oszinte onmagaval kapcsolatban."

Ezt hogy érted, miből derül ki??


"Igy pl. egy erzelmi helyzetet nem tudo rendessen megfogalmazni, mivel onmagaval sem tudo beszelgetni."

Ezt hogy érted? Írj légyszíves példát rá.


"nem tudja hogy miert akar meg tolem is tavolsagot tartani"

És ezt hogy érted?? Hogy tart távolságot, miből derül ki?

2011. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl. ha valami bantja, akkor azt nem tudja elmondani. Nem tud pl. kettonkrol beszelni. zavarban van. sosem tudna pl azt mondani: nezd en ebben a helyzetben igy es igy erzek. ezzel a dologgal megbantottal, ugy erzem hogy...." ilyen mondatokat sosem mondott. szerintem eleteben soha
2011. jan. 22. 21:33
 5/12 A kérdező kommentje:
egyebkent te ki vagy? hasonlo szemelyiseg vagy? vagy a tarsad hasonlo? koszonom hogy segitessz
2011. jan. 22. 21:35
 6/12 Morcika83 ***** válasza:
100%
Szia, a zárkózottság sok mindenből összetevődhet szerintem. Önbizalomhiányból, bizalmatlanságból, védekezésből,otthonról hozott beidegződés,stb szerintem legelőszőr azt kéne megtudnod hogy miért is ilyen, és ha ezt már tudjuk akkor elkezdeni „lerombolni” azokat a bizonyos falakat.
2011. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ugyanebben a csónakban evezek, ha van valami megoldás, írjátok meg légyszi ---
2011. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!!

én ugyan ilyen vagyok, mint a feleséged. igaz még csak 19 vagyok, de ugyan ez a helyzet. Párom nagyon szeret, én is szeretem őt beszéltetni arról, mit érez, de én nehezen nyílok meg, bár már kezdek előtte. Nálam ez azért van, mert bizalmatlan vagyok az emberekkel. Lehet a feleségeddel is ez a baj, nem bízik meg benned eléggé...? Ezt meg kell beszélned vele! :) Sok sikert!

2011. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:

lehet, hogy ő egyszerűen ilyen típus. nem mindenki szeret lelkizni. pl. én sem, pedig én még zárkózott sem vagyok :P fogadd el olyannak, amilyen!


29/N

2011. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha soha nem mondja, hogy megbántottad, miből gondolod, hogy megbántottad? Hogyan látszik ez rajta? És azt honnan tudod, hogy zavarban van, amikor kettőtökről beszéltek? Mit csinál? Látszik rajta??

Hogy töltöttétek együtt azt a 10 évet?? Mi szokott lenni legtöbbször a programam, amikor együtt vagytok? Ő szokott ajánlani valamilyen tevékenységet?? Boldog voltál ebben a 10 évben?? A lánynak milyen a kapcsolata a családjával? Mi az érdeklődési köre? Sex közben milyen? Élvezi vagy visszafogott? Bocs a sok kérdésért...


Én szívesen segítek, ha tudok. Még nem tudok a párodról sok mindent, ezért nem hasonlítok hozzá senkit.

2011. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!