Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak rá ekkora hatássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak rá ekkora hatással a barátnői? Mit tudnék tenni? :/

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, egy osztályba is járunk, és jóban vagyunk. Minden nap beszélünk, tartjuk a kapcsolatot. De tavaly év vége óta úgy megváltozott...Ez a barátnői hatása ,akik szintén a sulinkba járnak. Nagyon aranyos, szerény lány volt Ő régebben...Most meg cigarettázik, iszik, meg folyamatosan mutogatják be neki az agyatlan nagymenő csávókat ezek a barátnői. annyira rossz, hogy így tönkremegy. Nekem sokat jelent ez a lány, mondhatni belezúgtam már...De nem tudom, hogy kezdeményezzek-e. Akkora hatással vannak rá a barátnők, hogy szerintem cikinek találnák, hogy velem összejöjjön, és lebeszélnék rólam. Pedig a lány szeret velem lenni, meg beszélgetni. megértjük egymást. De ha suli után megyünk valamerre, mindig jönnek a barátnői is:S Teljesen hatással vannak rá. Sokszor suliban, mikor ők is ott vannak, velem alig foglalkozik...Órákon sokszor engem néz ennek ellenére...tehát nem tudom, hogy akarhat-e valamit tőlem. A kérdésem: hogy tudnék ezen változtatni, hogy ne legyenek rá ekkora hatással a barátnői? Hogyan tudnék közeledni felé, ha szinte MSN-en kívül nem tudunk sehol zavartalanul beszélgetni? És hogy tudnám jobb irányba terelni? Nekem sokat jelent ez a lány, és nagyon tudnám szeretni, megértő társa lennék.



a válaszokat előre is köszönöm!


17,5/F


2011. jan. 23. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legtisztább, ha őszinte vagy. Egyszer mikor beszéltek msn-en mondd meg neki, hogy találkozzatok de csak kettesben. És mondd el neki, hogy mennyivel jobb volt a változás előtt, és hogy örülnél ha többet tudnátok együtt lenni kettesben...ha tetszel neki, akkor biztos leesik neki, hogy mit szeretnél:)

Üdv: É

20/L

2011. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Lehet, hogy otthon is van valami gond náluk?(csak kérdezem) Meg egy embert igen csúnyán le tud húzni a baráti társaság, de fel is tud javítani... Mi van a te baráti köröddel? Csábítsd át oda :D Hátha javít rajta egy kicsit... Faggasd ki, hogy miért dohányzik! Ha nem tudja, vagy nem mondja, akkor mond neki, hogy miért nem tudja akkor lerakni... Utalhatsz esetleg, hogy neked jobban bejön az a csaj, aki nem dohányzik...
2011. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyidősek vagyunk.
2011. jan. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!