Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves fiúk, nálatok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, nálatok mit jelent az, ha tényleg nagyon feltűnően kerülitek egy lány tekintetét?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire vélni... ez a tetszés jele? Vagy micsoda?
2011. jan. 23. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindúlva ez a megvetés, utálat jele.
2011. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon feltűnően ? ezt hogy érted ? sztem ez nem a tetszés jele, hanem az ellenkezője.
2011. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyet csinálni :D
2011. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én olyankor kissé elmosolyodom, és úgy néha rá-rá nézek, akkor tetszik, ha utálom, megvetem, akkor csúnyán nézek...
2011. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam se a tetszés jele ,talán még oviban az volt de ma inkább rondának találom a csajt, és hányingerem lesz tőle ha a szemébe nézek így inkább kerülöm!! !!
2011. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azért mert ha a szemébe nézek elpirulok, zavarba jövök, úgy érzem belém lát.Tegnap is így rontottam el részben egy beszélgetést egy lánnyal:(

20f

2011. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaj, nem, utálat az biztos nem, ugyanis barátok vagyunk. :) Legalábbis voltunk eddig. Csak mostanában nagyon furcsán viselkedik!
2011. jan. 23. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy zavarban van és tetszel neki mint csaj, de nem akarja, hogy meglásd a szemében ezt azért nem néz a szemedbe:)

20f

2011. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kortól is függ, de az előzményektől szintén. van egy lány akivel pont így vagyok, mégpedig azért mert tudom sosem lesz köztünk semmi én pedig szeretném, így inkább nem szivatom magam. ha ránézek akkor még úgy marad a tekintetem.

23f

2011. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy akkor ha nagyon nem tetszik a viselkedése, vagy olyan szép , hogy nem merek rá nézni.
2012. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!