Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Assassin85 kérdése:

Hogyan mutassam ki egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés

volt egy barátnőm akivel azért lett vége a kapcsolatunk mert külföldre ment dolgozni, még mindig szoktam vele deszélni és szeretném visszahoditan! de azt mondja nem mutatom ki eléggé hogy szeretem és akkor sem mutattam mikkor együtt voltunk. bár én ugy érzem mindent megtettem, mindig a kedvében akartam járni, mondogattam is hogy szeretem meg hogy milyen szép, simogattam, puszilgattam mikkor együtt voltam vele.

mit kellene még csinálnom???


2011. jan. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Nem nagy cucc. Vagy a mai kapcsolatokban már nem szokás beszélhetni?! Na, most mindent félretéve, tényleg ez a legtisztább...SZERINTEM
2011. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
költeni rá venni neki ajándékokat meg ilyesmiket annyagilag támogasad ez kell minden nőnek
2011. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezz rá.Ha valóban így volt,akkor én mint nő,nem értem,hogy ez miért nem volt elég.

(Amúgy utolsó,gratulálok,tipikus lúzer lehetsz,aki betudja az anyagi hiányosságainak,hogy nincs barátnője)

21/L

2011. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Állj oda mond meg hogy kis anyám én szeretlek de nem leszek papucs!vagy el hiszed vagy nem?

Na kellek vagy nem?

Vagy hanyagold kicsit attól általában magukhoz térnek!

Sok sikert

2011. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vegyél neki ilyet

[link]

2011. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat tegyél vele, ami látszólag érdeked ellen való!
2011. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

telhetetlen nővel nem lehet mit kezdeni

másrészt a legtöbb nő nem hogy nem viszonozza, de nem is értékeli az áldozatot


13:38 vagy csak realista és ironizált

13:40 az a kapcsolat amit manipulálni kell, nem ér sokat

2011. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!