Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom ne vegyen engem garantáltnak? Szeretném, ha még ennyi idő után is 'megküzdene' a szerelmemért, de azt veszem észre, hogy azok az idők már elmúltak sajnos. :S

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, az elején még persze éreztette velem, hogy istennő vagyok, de mára már igazából úgy érzem, hogy 'velejárója' vagyok, és azt gondolja, hogy mindegy, mit tesz, én ott leszek neki. Én viszont szeretném, ha jobban becsülne engem! Mit tehetnék?

20N


2011. jan. 26. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem becsül?

Gondolom, te se úgy bánsz vele, mint az első héten, meg az első randin.


Lehet, hogy neki nem az a célja, hogy folyton harcoljon meg rettegésben éljen, mikor fog téged elveszteni, és mit tegyen még, hogy ne lépj le.

Ne vegyél rá mérget, hogy van olyan pasi, aki ilyen kapcsolatra vágyik hosszú távon.


A romantika, egymásra figyelés, szerelem : az egészen más dolog, mint a mindennapos harc, hogy jogosult legyen megtartani.


A tartós, stabil kapcsolatnak azért van értelme, mert az ember tudja, hogy a másik "garantált", nem koccol le az első nézeteltérésnél, ha a világ összeszakad, a párja akkor is ott lesz neki, mint (az egyetlen) biztos pont az életében.

2011. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hajaj,ha már 1 év után ilyen gondok vannak az nem ígér túl fényes jövőt.Mi 3 éve vagyunk együtt,de még mindig kimutatja az érzéseit,és hogy én vagyok neki a legfontosabb és a legjobb.Át kéne ezt értékelned,és le kéne ülnötök megbeszélni.
2011. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 24/N
2011. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 év után még dúlnia kellene a szerelemnek. Mi több mint 7 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk, és változatlanul azt érzem, mint az elején, hogy én vagyok neki a legszebb, legfontosabb. Persze mindketten teszünk azért, hogy a kapcsolatunk jól működjön, ne laposodjon el. Beszéld meg vele, hogy mi bánt, és próbáljatok együtt változtatni.

25/N

2011. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet.A férjem még most is kimutatja mennyire imád.Gondolom annak meg van az oka hogy azt írod nem becsül meg.Az első válaszoló szerintem félreértette a kérdésed,gondolom te nem szó szerint érted azt a megküzdést.Kérdésedre válaszolva legyél vele távolságtartóbb,ne beszélj neki az érzelmeidről,bizonytalanítsd el,de a tapasztalataim alapján azt kell hogy mondjam,1 év után ez nagyon nem jó.Egy ideig lehet ezt csinálni hogy mikor elszáll vele a ló akkor elbizonytalanítod,ő beparázik hogy elveszíthet,egy ideig minden jó lesz,aztán megint minden ismétlődik..ezt évekig lehet játszani,de egy kapcsolatban szerintem nem kéne hogy taktikázásra legyen szükség,mindig meg kéne hogy becsüljön,akkor is ha bátran kimutatod hogy mennyire szereted.
2011. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele vagy csak egyszerüen vidd rá a saját cselekedeteiddel, hogy kimutassa az érzelmeit.


Én rossz példát szenvedtem el, mert mindig kimutattam a szeretetem, csak a kedves ex próbára tett, hajlandó vagyok-e akkor is küzdeni, ha más pasi van a képben.

2-szer küzdöttem, mert hülye voltam, aztán rájöttem, hogy Nekem ilyen élet nem kell, hogy minden 3. hónapban egy másik palit birkózzak le....

2011. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"azt gondolja, hogy mindegy, mit tesz, én ott leszek neki"


És szerinted egy tartós kapcsolat attól jó, hogy azt érezteted vele, hogy bármikor lelécelhetsz? pff

2011. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!