Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, hogy a barátom féltékeny a meleg cimbimre?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, ő meleg. 3 éve ismerjük egymást, nagyon szeretem. A barátom féltékeny rá, meg elmondja minden idiótának. Már 50-szer elmagyaráztam neki, hogy ez hülyeség, csak barátok vagyunk, meg hát amúgy is..még ha nem lenne meleg, akkor sem tetszene, mint férfi, mert olyan pufi. Nagyon égő, ahogy viselkedik, de komolyan. Szerintetek mit tegyek már? Most azért szakítsam meg a kapcsolatot a cimbimmel? Mert én nem fogom, az biztos.

19L


2011. jan. 26. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szánalmas. Meg eleve mi az h nem bízik benned?? Most a meleg barátoddal, máskor meg majd minden fiúval. Az öcséddel, stb.
2011. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak nekem fura az hogy egy meleg fiúra féltékeny aki mégcsak nem is tetszik neked? Ha az az ember tényleg meleg, akkor még csak nem is úgy néz rád mint egy nőre.
2011. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lavieenrose ***** válasza:
100%
szerintem ez a féltékenység arra irányul h féltékeny arra aki szintén fontos neked és akivel sok időt töltessz...aki nem ő. tehát szeirntem itt nem arra irányul h a barát az hímnemű-e vagy nőnemű. ezzel vigyázz mert később még bajok lehetnek (sőt szinte le merem fogandi h lesznek is) ebből :S nemtudom ezt hogy lehetne kezelni...egy ember nem tudja megválzotatni a féltékenységét, max elfojtani..az meg hosszútávon nem jó:S de szerintem beszélj a barátoddal ezekről és h ha nem próbál meg változtatni akkor ezt így hosszútávon nem lehet elviselni....hátha magába száll:)
2011. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 X Jakab ***** válasza:
25%

Én speciel kicsit homofób vagyok,de

a barátság szép,a párkapcsolat is szép,de megértem a barátodat is,mert az ember nem csak a másik testére lehet féltékeny,lehet hogy a barátodat egyszerűen az zavarja,hogy jobban megérted vele magad a pufival,mint vele.

hát igen a melegek meg tudják zavarni az embert,nem kellene

lehülyézni a pasidat mert hiába csak "barátnőd" a pufi srác,gyakorlatilag a akkor is állva pisil,elméletileg,és ez természetellenes mint az ózonlyuk,és ez tudat alatt nagyon megzavarja az embert.

Tehát,nem kell választanod,de ha kicsit is fontos neked a párod,ülj le vele és komolyan dumáljátok ezt át,és köss vele egyességet PL:kevesebbet lógsz pufival stb.

2011. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
figyelj. tedd i a pasit minél előbb. az elmúlt évben 3mal is volt dolgom aki olyan féltékenységi jeleneteket rendezett! tedd ki. ebből nem lehet őket kigyógyítani. előbb utóbb az lesz belőle, h majd ő fuvaroz mindenhová és nem mehetsz el a barátnőiddel sem bulizni ha elenged akkor meg majd leskelődik utánad aztán meg akihez hozzászóltál mindenkire féltékeny lesz és ordítozni fog állandóan. aztán meg majd elveszted az önálló akaratod. higgy neem! szállj ki belőle amíg ki tudsz! Minél hamarabb annál könnyebb!
2011. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 X Jakab ***** válasza:
25%
Hogy írhattok ilyen konkrétan,nem láthattok bele a kapcsolatba,ne erőszakold már rá a saját tapasztalatodból megélt félelmeket,lehet hogy egyedi eset és megtudják oldani.
2011. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
17:35 A te javaslatod szerint a "kompromisszumos megoldás" az lenne, hogy a csaj enged a barátja akaratának. Még véletlenül sem a homofóbia beszél belőled, á. :P
2011. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
17:56 egyet értek :D aki ilyet ír vagy pasi vagy álomvilágban él.
2011. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 X Jakab ***** válasza:
0%

Nem az beszél beszél belőlem,csak durvábban fogalmaztam.

Akkor is ezt mondtam volna,ha igazi csaj lenne,és nem élek álomvilágban de ha én azt mondanám az barátnőmnek hogy nem akkor nem,de oda vissza is van,egyes nők túlzásba viszik,azt hogy"jogom van hozzá",már túl sok joguk van,és a nők is vissza tudnak élni vele sok esetben csúnyán.Egyenlőséget a nőknek de ne többet,meg a férfiaknak,aki meg nem tudják eldönteni mik is menjenek Hollandiába.

2011. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 X Jakab ***** válasza:
0%
AZ a megoldás igen,nem mondtam hogy válasszon,pedig ha az én bnőmről lenne sző,nagyon gyorsan el kellene döntenie,és jól döntene mert szeret,így homofóban is
2011. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!