Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan izgassam a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam a barátomat?

Figyelt kérdés
még nem feküdtünk le ..és még nem is szoptam le meg még ki se vertem neki....mind a kettonknek hosszú haja van..az övé barna és a szemébe log és tök sima még nem is kell vasalja...nekem is ilyen hajam van csak én vasalom..ugy nézünk ki mnt két emo....van egy zekerajúk..rockot játszanak..és tudom h már nem szűz ő...2 hónapja járunk és szeressük egymást te tudom h kiván de én még nem állok készen rá...nekem elég jól csinál miindent hisznem én vagyok első neki...de én h csináljam neki?
2011. jan. 28. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Elárulod, hogy mi köze van a hajatok hosszúságának ahhoz, hogy nem tudod hogyan izgasd? Bár végülis izgathatod a hajaddal is. Simogasd a farkát a hajaddal. Ezaz.
2011. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bár ha a barátod emos, akkor szerintem szerezz neki egy másik fiút.
2011. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"és tudom h már nem szűz"

"nekem elég jól csinál miindent hisznem én vagyok első neki"


WTF?


Egyébként mondjuk megtanulhatnál fogalmazni és helyesírni.

2011. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem emos...csak a haja olyan de deszkás...
2011. jan. 28. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Emós hajú deszkás rokker. Nice.

Egyébként már leírtad: szo.pd le mélyen, közben verd neki, és hagyd, hogy a végén a szádba élvezzen, majd nyeld le. Ez a recept.

2011. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

OMG és LOL és WTF(csakhogy stílusos legyek)

Először is mi a sz.ar köze van a kérdésedhez annak, h milyen a fiúd haja és hogy zenekarban játszik? Meg hogy vasalod a hajad? Azzal akarod izgatni, v mi?

Amúgymeg minek akarod izgatni, ha nem állsz rá készen (mireis?), de ő már csinál neked ezt- azt? Meg hogy- hogy te vagy neki az első, ha már nem szűz?

És azt hiszem valahol írják, h 18 éven aluliak ne használják ezt a topicot.

2011. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Akkor vágd le a haját, miközben alszik. Tuti beizgul rá.
2011. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dugd el a gitárját :) Vagy a deszkáját (franc se tuggya mi az:)
2011. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Roger Smith ***** válasza:
Ha fel akarod izgatni a barátodat mutasd meg neki, hogy milyen szépen fogalmazol!
2011. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy eredeti World of Warcraft játékot
2011. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!