Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap külön lét után, újból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap külön lét után, újból megpróbáljuk a kapcsolatunkat (egyszer már nem sikerült) szóval 30 évesen egy nő tud még változni nagyot? Mert szerintem csak a tkáposzta jó újból felmelegítve!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen újrapróbálkozások a legritkább esetben sikerülnek. De majd meglátod.
2011. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is kezdtem már újból egy kapcsolatot ami anno 6évig tartott majd végeszakadt, mert a fiú élni akart... 3 év elteltével újból egymásra találtunk, de én már nem akartam őt, megváltozott és nem jó irányba.
2011. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne megváltoznia? Elvégre szabad ember, nem?
2011. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azért kell változni, mert állítólag szeret és akarok egy esélyt adni neki, de a viselkedése véget szakítottam vele tavaly!
2011. jan. 28. 13:26
 5/15 A kérdező kommentje:
és állítja, hogy minden úgy lesz, ahogy én akarom, de nekem vannak 2ejeim!és ezért kérdezlek titeket! köszi
2011. jan. 28. 13:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne higyj neki. MInd aztmondja, amit hallani akarsz, aztán egy-két hétig talán betartja, de később megy minden úgy ahogy eddig...tudom, mert én is voltam így habár én lány vagyok és engem a fiú etetett, de sztem nem sok különbség van. Nem tudom miben kéne változnia, de az ilyenek általában nem szoktak menni, hogy egycsapásra más lesz.
2011. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
miben kéne változni?? nagy pofája, van tapló módon beszél velem,borzasztó féltékeny, pedig semmi jelet nem adok rá és most a csillagokat ígéri, hogy rá jött milyen szerelmes belém még mindig!
2011. jan. 28. 13:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen. Én 30 éves korom körül változtam meg gyökeresen, miután szakítottunk az exemmel. De én egy új pasi mellett, hálistennek!


Csak akkor fogadd vissza, ha nagyon szereted!

2011. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen azt elhiszem, hogy egy új párkapcsolatban lehet változni akárhány évesen is!! :)
2011. jan. 28. 15:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tele lett a hócipőm 21 évesen a feleségemmel és hazakőltöztem.Három hónap múlva találkoztunk és megigérte hoogy minden úgy lesz ahogy akarom stb....Hát tartott vagy fél évig!Aztán megint olyan lett mint régen.Egy ember nem tud alapból megváltozni.Azóta is megvagyunk és van 2 gyerekünk.Én kénytelen vagyok eltűrni a nagy száját, ő meg az én hibáimat.Ez van.
2011. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!