Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk többségének milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk többségének milyen lányok jönnek be? Testalkat, haj, szem stb.

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Többféle ízlésvilág van... Van, amelyiknél a külső teljes mértékben legyőzi a belsőt, ha választani kell. Olyanoknál általában fontos a nagy mell (bocsánat, én az őszintét írom), általában szőke haj előnyös náluk, kék szem. Van, amelyiknél kiegyensúlyozott a külső és a belső fontossága. Náluk nem kell félni, ha kicsit "deszka" (bocsánat) az illető, ha nem egy világszépe... Én ennek a második ízlésvilágnak a híve vagyok. Nem egyszer volt már, hogy megmutattam egy haveromnak annak a csajnak a képét, aki tetszik, és kiaszalt, hogy hogy választhattam ennyire csúf lányt. Szerintem nem az, de ez már mellékes...
2009. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NE legyem deszka

de még a teltkarcsú böven belefér

a haj rövid de nem fekete

a szem világos

és a magassarkut ne hordja mindig

mert az ojan idétlen tud lenni sokszor

2009. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az átlagos testalkat, szép arc, sportos láb/fenék, és a középhosszú haj jön be leginkább.

Ami a mellet illeti az, hogy átlagos legyen.


B.P.

2009. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
legyen alacsonyabb nálam,szép hosszú rövid haj,ne legyen nádszál vékony, legyen rajta mit fogni:D
2010. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, de ez az egyéni ízlés általában a vonzó női külső keretei között értendő. Vagyis van egy általános típus, ami zsánereken felül vonzó a férfiaknak. Ez a formás lábak, ívelő csípő, karcsú derék, kerek fenék, formás nagyobb mellek, bájos arc.

Általában ezek kombinációja különféle hajszínnel, szemmel, plusz-mínusz pár kilóval jelenti a "mindenkinek más tetszik" kijelentést.

2010. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!