Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a vékony srácok? 16/F

Figyelt kérdés
kb 53 kg vagyok :D
2011. jan. 28. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

és milyen magas?

amúgy nekem bejönnek a vékony pasik :D

mondjuk előző barátom nálam is vékonyabb volt, (nem, nem vagyok dagadt, tök átlagos a testalkatom) és az is tetszett :) meg nekem alapjáraton az 'átlagos' és annál vékonyabb fiúk jönnek be. az ilyen izmosok/dagik nem nagyon...

2011. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

53kiló, és hány centi? Mert ha 160 vagy akkor az nem vékony.

Amúgy a világon az összes nőnek kivétel nélkül az izmosak jönnek be, ha nem vagy izmos mint a sztárok nem is lehet barátnőd, a legrondább lányok is elvárják ezt.

20f

2011. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább macik jönnek be, de mindenknek más az ízlése. :S
2011. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
168cm :)
2011. jan. 28. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Az arc a döntő.
2011. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

első vagyok xd

magasságodhoz képest az tökjó :D

de amúgy igaz, sokat számít az arc is, a személyiség meg még többet. de a kérdésedre válaszolva IGEN, (nekem) bejönnek a vékony pasik

2011. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani..(:
2011. jan. 28. 21:11
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
sz*rházi az összes egy férfi legyen férfi ha kicsi a súlya is legyen izmos sztem a mostani csajoknak azért jönnek be a semmi izom csak b*zi haj típusú pasik mert valszeg leszb*k csak még nem vallják be maguknak és igy minél nőiesebb embert keresnek normális csajból egyre kevesebb van aki a sportolókat szereti és ez igy is van rendben a férfiak bele fektetnek rengeteg energiát h. legyen rajtuk izom minél több és minél jobb legyen a testalkatuk ugy gondolom hogy a vékony g*cik kvára nem érdemelnek egy csajt se ez olyan mint a jutalom falat ha nem teszel érte semmit akkor ne is várd el!!!!
2011. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

168hoz 53 az nem is sovány, én 180 centihez vagyok 55kg, na az sovány, nem divatból vagyok ilyen, akinek nem tetszik az le**ophat.

20f

2011. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
abszolút :)
2011. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!