Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek szép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szép vagy csúnya az a csaj aki magas? Többi lent.

Figyelt kérdés
165-168 cm között vagyok és nemsokára bálba megyek a barátommal.. és oda magassarkút kéne felvennem,meg amúgy máshova is szeretnék azt hordani,de olyan ciki nekem h azzal milyen magas lennék.. így még valahogy jó de magassarkúval..fiúk ti mit gondoltok erről??
2011. jan. 31. 08:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom hogy csúnya vagy végre megnyugszol és boldog leszel?

Egyébként kérdezd meg a barátodat ha aszongya randa vagy akkor ne vegyél magas sarkút!

2011. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nekem az alacsony csajok jönnek be, de csak mert én is alacsony vok, és nálam magasabbat nem akarok. Viszont ha magas lennék, mindegy lenne.
2011. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Vedd fel azt a magassarkút. Legfeljebb a huszonéves fickóknak is tetszeni fogsz. Nem biztos, hogy sokat fogsz nőni, lehet hogy már csak 1-2 centit de lehet hogy 15-öt, viszont most egyáltalán nem vagy magas.
2011. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Nőni fogok,mivel még kamaszkorban vagyok.."


- Barátnőm 10 éves kora óta egy centit sem nőtt.

2011. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy magas és semmi garancia arra, hogy még nőni fogsz.
2011. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
165 cm-esen minden vagy csak nem magas!! 175 felett kezdődik a ˇmagaság˝ az alatt esetleg csak átlagos vagy de semmi esetre sem magas úgy h vedd fel nyugodtan
2011. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

okéé...:)

és az nem égő hha magasabb vagyok a barátomnál??eleve nem,de magassarkúban igen..

2011. jan. 31. 12:37
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem az... megnyugodtál?
2011. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
először is nem vagy magas! ezt nem mondanám magasnak, átlagos. a magassarkút pedig vedd fel, kivéve ha magasabb vagy benne mint a párod, mert akkor gáz.
2011. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Szőke.: ) ***** válasza:
100%
a BARÁTODDAL mész bálba és azon gondolkodsz h a fiuknak milyen lányok jönnek be..jééé de undorító vagy:D
2011. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!