Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha vele akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha vele akarom leélni az életemet, csak még nem most?

Figyelt kérdés
barátommal(Laci) 2 é fél évig voltunk együtt, mikorra elhidegültünk egy kicsit egymástól és szakítottunk. 2 hónap szünet után összejöttem egy fiúval, de másfél hónap utána még rájöttem, hogy mindig Lacit szeretem és nem tudok nélküle meglenni. Mikor viszautasított napokig depressziós voltam úgy éreztem többé nincs értelme semminek. MOst 2 hete újra együtt vagyunk. Jól érzem magam vele és szeretem, csak én még mindig vágyom másra. Adni akarok másoknak is esélyt, és érdeklődöm is mások iránt. De olya mint Laci biztos vagyok benne hogy nem találnék. Jobbat nem! nekem ő az örök igazi. Vele akarom leélni az életemet így ahogy most vagyunk, de mégis sokszor elbizonytalanodom. ebben közrejátszik az is, hogy anyum teljes mértékben ellenzi, de nem tudja megmondani hogy miért pedig régen olyna jól kijöttek. állandóan veszekedünk itthon, nem tudja elfogadni. Ti mit tennétek a helyemben? Tényleg ha megkéne fogalmaznom hogy milyen az az ember akive leakarom élni az életemet, akkor őt írnám le..... csak félek lekötni magam így 19 évesen. Nem gondoljátok hogyha így örökre együttmaradnnk túl keveset "élnék"? Most jön még a főiskola is, stb. Szeretem és nem akarom elhagyni, nélküle nem vagyok egész de mégsem vagyok ebben a dologban biztos. Olyan kevés ez az élet, és olyan kevés esélyt kapunk hogy megtaláljuk az igazit. nem? nekem pedig itt van.......
2011. jan. 31. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Eléggé fura:

Ő az igazi, meg minden, de még ki akarsz próbálni más pasikat is. Ha ő az igazi, akkor miért keresnél mást? Miért szakítottál vele?

2011. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem tudom, áhh már pszichológiai eset vagyok azthiszem :) :( annyira bizonytalan vagyok és úgy általában is. Nagyon sok dologban nem tudok dönteni. Félek, hogy ez mostmár így marad és tényleg örökké, de viszont attól is félek hogy elveszítem. legjobb lett volna ha később találkozunk....:( és egyébként sem érzem benne már azt a nagy szerelmet amit pl. szünet alatt éreztem a másik fiúnál. úgy érzem hogy nem vagyok neki eléggé hogy mondjam különleges, és ez néha olyan rossz. egyébként 4 hónappal ezelőtt azért szakítottunk mert elhidegültünk egymástól. alig beszéltünk. bár úgy látom most mindnketten tanultunk abból a hibából. és a kapcsolat végén ismerkedtem meg egy másik fiúval aki figyelmesebbnek tűnt vele azonban még sem lett semmi. hál'istennek
2011. jan. 31. 16:01
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez a kiélés nevű akármi...

Figyi, volt nemrég egy hasonló kérdés, ahova a blogom ehhez kötődő bejegyzését linkeltem, remélem nem bánod, ha ide is belinkelem, olvasd el és gondolkodj el rajta, mert szertinem butaság amit csinálsz.

[link]

2011. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Neked egyelőre fogalmad sincs, mit is akarsz. Ha biztos lennél benne, hogy vele akarod leélni az életed, nem gondolkoznál ilyeneken.

Ne is kösd le magad még, egyszerűen csak legyetek együtt, szeressétek egymást és kész. Amint mondod, jön a főiskola, ott rengeteg új dolog fog történni, meglátjátok, kiállja-e a kapcsolatotok a változások és az idő próbáját.

Aztán ráértek gondolkozni a továbbiakon, esetleg komolyabb, közös terveken.

2011. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

köszönöm, elolvastam a bejegyzést, elgondolkodtató volt és igazad is van... csak talán nem jól használtam a "kiélés" szót. Nem azért vágyom néha másra, mert h kipróbálnm mással is a szexet... Hanem csak azért, hogy tapasztalatokat szerezzek. Szerintem minden egyes kapcsolat során új tapasztalatokat szerzünk, és olyan élményekkel leszünk gazdagabbak amikre jó visszagondolni. Szerintem minden kapcsolatnak vannak sajátosságai. Minden egyes új emberrel olyan dolgokat tapasztalunk meg és olyan dolgokat érzünk amiket mással nem. Legalábbis én így gondolom, ill. ezeket a dolgokat erősítették meg ismerősök akit már túl vannak több kapcsolaton. Nem azt modnom, hogy annál jobb minél több..... csak nem vagyok benne biztos, hogy itt leakarok ragadni és esélyt sem adni, hog másképp alakulhasson ez az egész.


De végülis: utolsó: azt hiszem megfogadom ezt a tanácsot: ameddig jó adig így marad.... köszönöm a álaszokat és még azér mindig várom a hozzászólásokat :)

2011. jan. 31. 18:59
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne, hogy Lacinál jobbat nem találnál, akkor miért akarod kipróbálni mással? Nem vagy Te biztos semmiben sem. :)

Tapasztalatot ne ilyen erőltetetten akarj szerezni, hogy "jajjmilennehamással...". Ennyi erővel mindenkinek ki kéne próbálnia mindenkivel, hogy igazán tudja kivel volt jó. Ha boldog vagy, akkor becsüld meg és örülj neki, ha nem, akkor szakíts, de ne ilyen buta indokkal, hogy esélyt kell adnod másnak...

2011. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, én megértelek. nemrég ért véget egy egy éves kapcsolatom hasonló okokból: szerettünk együtt lenni, és ha 10 évvel később találkozunk, együtt is maradtunk volna, de most úgy éreztük, hogy nagyon belimitáljuk egymást. ha együtt maradtunk volna, biztos, hogy előbb-utóbb egy harmadik miatti szakítás lett volna a vége, vagy legalábbis megcsalás, mert mindig megmaradt volna a fejünkben az a gondolat, hogy 'jó, jó, de milyen lenne mással?'. igaz, még hozzá jött az is, hogy távkapcsolattá alakult és így még nehezebb volt.

de! nem mondom, hogy nem éri meg ragaszkodni, csak tudnod kell, hogy mindig ott lesz ez a tudtad, hogy mi lett volna, ha. és azt nem lehet többször eljátszani, hogy szakítotok, majd összejössz mással, majd visszamész hozzá, ilyen nincs, ez nem máködik. próbáld mérlegelni, hogy el tudnád-e felejteni, ha együtt lennél mással, megéri-e emiatt eldobni a kapcsolatot, vagy inkább azt viseled el, hogy nem élhetsz, pedig fiatal vagy. ebben sajnos senki nem tud segíteni neked vagy helyetted dönteni, mert csak te tudod, mit érzel [vagy te se]

19l

2011. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

hát..sztm éld ki magad..sz*r az ha az ember 40 évesen jön rá hogy nem élt..mert akor már anyi volt, nincs több esély...

nem valami szép dolog, de talán ezt így mondd el neki, és javasold a nyitott kapcsolatot..csak aztán ne féltékenykedj

2011. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ááh..blogos..nem tudnád megoldani hogy anonim is kommentelhessünk..csak mert írtam egy szép hoszú kommentet, de mivel nincs anonimus verzió így másolgatás közben szépen elvesztettem..no mindegy..csak egy ötlet volt..
2011. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Elméletileg már lehet. Blogos & 21:39 voltam...
2011. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!