Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A teszt hány nap múlva mutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teszt hány nap múlva mutatja ki, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete voltam együtt a barátommal legelsőnek.

Ekkor vesztettem el a szüzességem is. De nem védekeztünk, nem gondoltuk hogy megfog történni. De nem tartott sokáig, csak párszor "berakta". Nem élvezett el, se semmi. Azt mondta nem lesz baj, és azért is hagytuk abba hamar, hogy ne hogy legyen valami.

De nekem 28.-án kellett volna hogy megjöjjön, de még semmi. A hasam sem fáj. Pedig szokott előtte.

Vagy várjak még pár napot hátha megjön és feleslegsen "izgulok" vagy van okom "izgulni"? :SS

Tudom, butaság volt ez az egész :S


2011. jan. 31. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb 2 hét.

Nade ez:

"De nem védekeztünk, nem gondoltuk hogy megfog történni. De nem tartott sokáig, csak párszor "berakta". Nem élvezett el, se semmi. Azt mondta nem lesz baj, és azért is hagytuk abba hamar, hogy ne hogy legyen valami. "


ez nevetséges. Ne haragudj, de ritka ostoba vagy. A szexhez mindenképpen.

2011. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érezhető hogy egy kapcsolat mikor tart ott hogy le is feküdjetek. ha szexhez elég idős vagy, akkor ahhoz is, hogy felérd ésszel hogy védekezés nélkül még így is necces, és ökörség. amúgy nem lettél terhes (sajnos) csak azért késik mert úgymond hogy te is megértsd 'változások mennek végbe a testedben'. meg hogy most már idegeskedsz is. ez az gyerünk hajrá szükségünk van még a hülyékre!
2011. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom h hülyeséget csináltam/csináltunk. :S
2011. jan. 31. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk attól h dugtatok felborulhatott a hormoncuccod.. szval még annyira nem lehet gáz.. lehet h csak késik..főleg ha 1. volt
2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! tényleg butaság volt hogy ezt csináltátok bár nagyon kevés az esélye hogy így terhes leszel, ezért is nincs kizárva. Az ilyen gumi nélküli szexet csak akkor csináljátok ha gyógyszert szedsz, egyébként nem kell izgulnod meg stresszelned mert ez miatt több napot is késhet:)

Sok szerencsét kevés aggódás, és jó szexet legközelebb;)

2011. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

te is belátod hogy ez nem volt helyén való,kérem a többi hozzászólót arra hogy a kérdezőt ne bántsa mert úgyis felesleges és tanult az esetből.

Valószínűleg nem vagy terhes ennek kb 1:1000-hez az esélye.Nem kell izgulnod a hormonrendszeredben bekövetkezett változások és a stressz miatt van hogy késik a menstruációd.

Máskor legyetek óvatosabbak,és használjatok valamilyen fogamzásgátló segédeszközt/készítményt.

2011. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy terhes ennek kb 1:1000-hez az esélye.


Ezt meg aztán honnan tudod?


Kérdező: Aktus után két héttel, reggeli első vizeletből.

Miért nem lehet más kárán tanulni? Rengeteg nő esik így teherbe.

Remélem máskor lesz eszetek védekezni, ha most megússzátok...

2011. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!