Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a barátomat, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátomat, mégis vonzódom másokhoz. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Most vagyunk együtt másodjára, előzőleg 10 hónapot voltunk együtt, 4 hónapnyi különlét, és most 6. hónapja vagyunk újra együtt.

Meglátok egy pasit, és általában nagyon rámozdulnék, ágyba vitetném magam..


Ez tettekig nem fajulna, de azért rossz, a gondolat is.. :S


18/L


2011. jan. 31. 20:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És tényleg imádjuk egymást, a tenyerén hordoz...

Nem tudom miért van ez.. :( Néha jobban kívánok másokat, mint Őt :S

2011. jan. 31. 20:19
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem Ő az Igazi,aki mellett kikötnél,Neked még nem komoly kapcsolat kell,hanem buli,és kalandok,ismerkedés,flört.
2011. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Miért szakítottatok?

Én mondjuk vallom felmelegítve csak a káposzta jó, általában okkal mennek szét az emberek. Az hogy esetleg megnézel, észreveszel más férfiakat az normális, de az hogy vonzóbbnak találod őket a párodnál, és szívesebben lennél velük, hát nemtom, szerintem ott nincs minden rendbe, de te tudod, minden ember más. Én a páromon kívül másra gondolni se tudok...

2011. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Őt szeretem a világon a legjobban, nagyon nagyon szeretem, és nem tudnál mással elképzelni a jövőmet.

Amúgy azért szakítottunk, mert eltávolodtunk egymástól, összejöttek mind a kettőnknek a családi problémák is, ezért én egy másik pasihoz menekültem, akitől megkaptam azt a törődést, amit akkor tőle nem.


Annyira szeretem és rossz, hogy ilyen gondolataim vannak :'(

2011. jan. 31. 20:24
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy barátommal hetente 1x találkozok... Ez is nagyon rossz,d e hát muszáj, máshogy nem lehet megoldani :(
2011. jan. 31. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem való kapcsolat! Nem akarsz egyetlen férfi mellett kikötni,hanem mindig másra van szükséged. Jobb,ha nem teszed tönkre egy pasasnak sem az életét.

Akit szeretünk,az mellett nem "mozdulunk" rá másokra. Ágyba pedig csak az örömlányok vitetnék magukat egy ismeretlen pasassal.

2011. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem mozdulnék rájuk, tettig nem fajulnának a dolgok!

Bulizni, és ilyesmikre egyáltalán nem vágyom, sose voltam olyan típus.

2011. jan. 31. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:

Meg nem elted ki magadat,hoditani akarsz, en is ilyen voltam egeszen 30 eves koromig,most mar nem hajt semmi,hogy megszerezzek valakit. Elmult,lenyugodtam...csaladom lesz :)

En azt mondom 18 evesen ez normalis,csak ha ilyen maradsz lehet konnyen elszalasztod majd az igazit,egy futo kalandert....

2011. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mellette nagyon szeretnék "kikötni", vele a legjobb minden, a legboldogabb vele vagyok, és nem tudom mit tegyek mostmár tényleg..
2011. jan. 31. 20:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen túlfűtött vagy szexuálisan, van ilyen. A világirodalom klasszikusai közül sok regényt lehetne felsorolni hasonló természetű nőkről (vagy férfiakról). Többnyire tragikus vége szokott lenni az ilyen regényeknek. Legszélsőségesebb eset: Weöress Sándor: Psiché.
2011. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!