Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőd, de odaállítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőd, de odaállítana eléd egy gyönyörű csaj meztelenül, ellenállnál neki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 13:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Igen, és ez szerintem nem is kérdés. Illetve biztos van olyan nyomorult aki nem bírna ellenállni.
2009. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Egyértelmű. De mivel ilyen úgy se történik ezért nem is reális. A nő is ugyan ezt tenné a pasival..csak a nő azt mondaná, hogy neeem neeem de közbe már vetkőzne.
2009. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
ellen, de a biztonság kedvért megkérdezném: hármasban ? :D:D
2009. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem. És amelyik pasi azt mondja, hogy igen az hazudik!! Melyik pasi olyan hülye, hogy ellenáll egy gyönyörű csajnak, aki ráadásul meztelen is?
2009. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Csaj vagyok, de a férfi ismeroseim tuti, hogy nem bírnának ellenállni! Sajnos ez van, egyeseknek mindegy, hogy kivel, csak jól nézzen ki....
2009. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Én is csaj vagyok és csatlakozom az előttem szóló lányhoz. Az én fiú ismerőseim sem állnának ellen az tuti! Sajna ilyenek a pasik :( Általában a farkuk után mennek. Főleg, ha meztelen csajt látnak :(
2009. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
ez annyira sztereotip hozzá állás, ha lenne 1 barátnőm és csak még az elején járunk tételezzük fel, és lenne egy ilyen akkor sem mennék bele mert nem a farkam az agyam, nem mondom nyilván beton keményen szakítaná ki a gatyám, de nem hancuroznék a csajjal, mert van barátnőm ennyi, és nem a heréim irányítanak
2009. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Jó, írhattok amit akartok én ellenállnék(első válaszoló). 16/F
2009. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
a párom is ellenállna akármikor...18-L
2009. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

16/F Simán ellenálnék, ne nézd magad hülyének nem a farka fontos az embernek....

Aki azt mondja hogy nem brina ellenálni az vagy magát vagy a szerelmet nem ismeri...

2009. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!