Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a barátommal? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátommal? Létezik, hogy nem szereti a "szexuális életet"?

Figyelt kérdés

2hónapja vagyunk együtt a barátommal, még nem feküdtünk le.

Szóltam már neki, hogy én kívánom Őt, szexuálisan is. Erre pár hétre már ott tartottunk, hogy lefekszünk egymással. Igen ám! De mire oda jutottunk, hogy behatol, pont akkor lankadt le. 4x próbálkoztunk, 3x volt, hogy betette nekem, és abba a perce lankadt le neki a nemi szerve. Ő azt mondja, hogy kíván, és ő is szeretné. < De akkor szerintem nem lenne ez! Ő sem szűz már, amúgy a volt barátnőjével 9 hónap alatt egyszer sem feküdtek le! Ezen meg lepődtem.

Én: 17,5 L.

Ő: Lassan 18, F.

A kérdésem adott. Nem szereti a szexet? Vagy nem kíván engem testileg? Később még változhat ez az állapot?


2011. febr. 1. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izgul a teljesítménye miatt.
2011. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pszichés zavarokkal küzd
2011. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17:19 osztom
2011. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Norb66 ***** válasza:
79%
Bezony, nagyon izgul hogy elrontja vagy nem lesz elég jó. Hosszabb előjáték, és te is lazítsd el. Lehet rossz élménye volt az első, ezért sem volt semmi az előző barátnőjével sem. Ha ez a helyzet áll fent, akkor beszéljétek meg, kérdezz rá.
2011. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:

Elég komoly feszültség lehet akkor a barátodban. Nem akar kényszeresen megfelelni neked esetleg? Úgy mindenben.

Mindenesetre ha nagyon biztosra akar menni, akkor először urológia, ha ott azt mondják nem szervi probléma okozza a potenciazavart, akkor irány a pszichiátria mert lelki lesz. Ha te okozod benne a feszültséget, akkor nem fogsz tudni segíteni rajta, nem tudod ellazítani. Javasolt félretenni a fene nagy férfibüszkeségét és elmenni utánajárni ezeknek, különben óhatatlanul is a kapcsolatotok rovására fog menni.

Lehet, hogy kiderül a legrosszabb, hogy testileg nem vagy izgató számára, vagy meleg, de legalább kiderül bármi is legyen mögötte. Ehhez viszont el kell menni szépen a dokibácsikhoz...

2011. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Igen, arról volt már szó, hogy fél. Fél, hogy nem lesz olyan jó.. Mert tud a volt barátomról kb. mindent.

Mondtam neki, hogy nem azért leszek vele, mert hogy milyen az ágyban, hanem azért, mert szeretem. Ettől ne féljen.

Akivel először volt együtt,(úgy), avval a lánnyal 1x feküdtek le, másnap a lány más pasival volt.

Meg mondta, hogy Ő nem olyan mint a többi pasi.

És félek, hogy a szexet CSAK MIATTAM akarja, mert amióta szóltam neki, hogy jó lenne már úgy is együtt lenni vele, azóta törekszik hogy legyen is. De akkor csak én miattam!

2011. febr. 1. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez az, mikor a teljesítmény- eredmény orientált világunk a szexben is átveszi a hatalmat.

A legkártékonyabb dolog ilyen téren, amit el tudok képzelni.

Egyenlőre ne az legyen a cél, hogy mindenképpen szexeljetek. Csak érezzétek jól magatokat, lazuljatok, és ha merevedése van, akkor sem kell egyből a lényegre térni. Ha pszihés eredetű, annak az egyetlen ellenszere a türelem. Ez pontosan olyan, mint amikor egy lánynak nincs orgazmusa. Minél jobban várja, annál jobban nem fog összejönni.

2011. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nexa válasza:

Akkor ezzel várjatok egy kicsit.

Inkább pettingeljetek... érjétek el, h mindketten ellazuljatok, meg figyeld meg mire indul be, mi esik neki nagyon jól... ez neki is sokat segít.

Meg petting közben vezesd rá, mi az ami neked is nagyon jó, és ha látja h mennyire élvezed amit csinál, akkor megnő az önbizalma is.

Meg beszélgessetek sokat róla, milyen lenne ha... meg hogy hol...

2011. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Norb66 ***** válasza:
A petting jó ötlet, de az hogy "lássa hogy mennyire élvezed" ne azt jelentse hogy játszd meg, vagy hogy úgy nyögjél hogy kiszakad a dobhártyája :)
2011. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm:) sosem játszom meg, hogy élvezem, mert tényleg élvezem amit csinál:)

Szerintem majd ráveszem, hogy menjen el orvoshoz azért a biztonság kedvéért!

2011. febr. 1. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!