Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek valóságalapja?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok hogy sokszor látni nagyonszép lányokat kevésbé jó kinézetű pasival.Aztgondolom azlehet az oka hogy ők is mint a legtöbb normális lány olyan barátot szeretnének aki normális kedves,szereti őt stb.Viszont mivel túl jólnéznek ki az ilyen pasik kb esélytelennek találják őt ezért nem is foglalkoznak vele.Az ilyen nagymenő bunkókat meg nemigazán érdeklik az ilyen dolgok simán odamennek hozzá stb,viszont ezeket általában ugyis egy dolog érdekli csak.Ha netán esetleg mégis megpróbálkozik egy sima átlagos srác a lánynál akkor lehet abból lesz valami komolyabb is.Kb nagyjából helyesen gondolom?Tehát egy sima átlagos kinézetű de normális srácnak ugyanúgy lehet nagyon csinos barátnője mint egy nagyon jó pasinak?
2011. febr. 1. 19:45
 1/8 anonim válasza:
Lehet. De valószínűleg az árak is magasabbak. XD
2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagyok adonisz mégis olyan nőm van hogy behaluznál ha meglátnád ja és gazdag sem vagyok xD szal jah...
2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nah jah de én az ilyen 17-18as korosztályra gondoltam :D talán ilyen korban még nem annyira számít a pénz....persze ha nem egy nagyon anyagias gazdag csajról beszélünk :D
2011. febr. 1. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát az ellentétek vonzzák egymást! :D

Én is mindig azt veszem észre, hogy a jó pasiknak borzalmasan néz ki a barátnőjük, a széplányok meg olyan srácokkal járnak, akikre én rá sem néznék...

Reméljük a természet tényleg így rakta össze a népeket... ;)

16/L

2011. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel énsevagyok egy isten,nemnagyon az igényeim sem mindig átlagos de persze szép lányokkal próbáltam de kevés sikerrel az utóbbi időben,kiváncsiságból megpróbálok most majd valakit aki tényleg nagyonjólnézki :D
2011. febr. 1. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, menj oda a lányhoz, aki tetszik neked!:)

A lányoknak kell, hogy a fiú oda menjen és lássa rajta hogy komolyan próbálkozik!

Engem pl. szép lánynak tartanak, de senki sem mer oda jönni hozzám. Pedig mintha embert ennék, vagy vért szívnék. Illetve a duma, miszerint nehéz ellenállni a kisugárzásomnak, és a nőiességemnek, de basszus, alig jönnek oda hozzám, akik oda jönnek is, "kő kola?' stílusban beszélnek, hát azt inkább kihagynám. Nem tudom, kinek mi jön be, de én egy érzelmes aranyos pasit szeretnék, nem egy kőbunkót, akinek a fejével falat lehetne bontani. Nincs sok barátnőm sem, és aki megismer, rögtön, jéé, nem is gondoltam volna hogy ilyen aranyos vagy.. pedig de, csak nem is adnak az emberek arra esélyt hogy megismerjenek. És ez már nagyon unalmas.

2011. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:)

Igen a csinosabb lányokhoz énsem igazán szoktam odamenni mert hogy áhh minek fölös stb.... bár most télen élőben nehezebb ismerkedni is nyáron azért könyebb :) De pont ezmiatt gondoltam hogy mértnelehetne megpróbálni egy csinosabb lánynálnál is hátha.. :P És látod pont erről beszéltem hogy az ilyen bunkóbbakat nemérdekeli azok odamennek simán csak ugye minek.... :)

2011. febr. 1. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előző voltam.

Tényleg menj oda, mert nekünk lányoknak egy aranyos érzékeny de férfias férfire van szükségünk, és a férfias férfi nem abban merül ki, hogy úgy beszél és viselkedik mint egy orángután, és erőszakos, meg sorolhatnám. Szóval bátran, menj oda a kiszemelt lányhoz!:)

Sok sikert:)

2011. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!