Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a pasik az elején mindent megígérnek, mondják, hogy szeretnek, sosem fognak elhagyni stb. , aztán elhagynak vmi szánalmas szöveggel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
azért mert pasik.
2011. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
szexelni akarnak.
2011. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts már! Vagy talán a világ összes pasija megcsinálta ezt veled? Nem? jé, milyen érdekes..akkor már mindjárt nem az összes pasi ilyen.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak: Talán az elején tényleg szeretett, és később már nem. Ennyi a történet. Vagy lehet az elején is csak kihasznált, és később már nem volt rád szüksége. Ez is lehet.

2011. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek így működnek, különösen fiatal korban.

A lányok is, nem csak a fiuk.

2011. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 nielindi ***** válasza:
100%
az egy dolog, h sok mindenki mond sok mindent. de vannak a naiv emberek, akik el is hiszik.
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Így van ez. Na és? Sok leány is ugyanezt csinálja... Sőt,a leányok szeszélyesebbek is...
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelnék, hogy majd a lányaikkal is ezt csinálják!
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

A naiv lányokat szedik így össze, akik szerelmesek, és nem gondolkodnak.


:) Én is ilyen voltam, párszor meglepődtem, azóta okosabb vagyok :)


Általában (kinek nem inge, nem veszi magára!) mindent beígérnek, hogy a másik elhiggye, hogy tényleg csak őt, s senki mást nem akar, aztán miután "elhasznált", ki dob, és keres másikat...

Igazából ránézésre nagy százalékban meg lehet állapítani, hogy ki ilyen..

2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%

vagy mert szimplán az elején azt hitte hogy érdekes vagy de 1 hét múlva rá döbbent hogy 1 zsák krumpli hozzád képest szórakoztató :D


19F

2011. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Ugyanugy ezt csinálja elég sok lány is!


Egyébként ez azért van, mert hírtelen szerelmes lesz az ember, mert nincs senkije és kell neki valaki és az első pasi aki tetszik neki és udvarol is neki arról rögtön azt hiszik az emberek hogy óóóóó vééégre megtaláltam...na persze. Csak a sok fától nem látja az erdőt!


Mielőtt jobban megismernék az illetőt, még azelőtt belebolondulnak, és elképzelik, hogy deszééép lesz...manapság körbe kell járni az illető embert kémkedni utána kicsit vájkálni a múltjában megismerni a barátait ismerőseit az életét és utána beleszeretni ha lehet...

2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!