Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó szülinapi ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó szülinapi ajándék lenne? Vagy találjak ki mást?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járunk a barátommal, és hamarosan szülinapja lesz. Arra gondoltam, hogy elvinném az aquaworld-be egy esti (nem éjszakai) fürdőzésre. Szerintetek ez jó ötlet? Mennyivel előtte szóljak? Mert ugye meglepi nem lehet :/

fürdőruha, törölköző ,ilyeneket hoznia kell. Mit adjak még pluszba? Borozásra gondoltam, de nem lehet bevinni semmit sajnos.

Vagy van más jó ötletetek? :)

15/L


2011. febr. 7. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

15 évesen jó sok pénzed van ha pár hónapos együtt járás után ilyen helyre akarod vinni..A borozást meg felejtsd el,mert remélem,hogy 15 évesen nem szolgálnak ki..

Én korainak tartom,hogy rövid együtt járásnál ilyen ajándékot adjon az egyik a másiknak.Szerintem valami egyszerűbb is megtenné..Ami csak 1-2 ezer forintba kerül vagy akár saját magad is készíthetnél neki valamit..

2011. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2100 Ft a belépő !

Ez nem sok szerintem annyira szülinapjára, ha belegondolsz pár mozijegy, virág amennyit ő hozott nekem, stb :)

2011. febr. 7. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ajándék, úgy 1 év után. Most még korainak tartom. Én inkább vennék neki egy karkötőt, órát, parfümöt vagy akármit. :)
2011. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, egy jó karkötő parfüm,amihez még kéne vmi azért több mint 2100Ft :) sztem

Amúgy 4 hónapja vagyunk együtt.

2011. febr. 7. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
1 pohár bor v pezsgő.. semmi baj nem lesz abbol otthon megisszátok. a fürdőzés is jó ötlet:P sok sikert!!!
2011. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lerészegedésre gondoltam én sem :D

csak egy pohár, a hangulat kedvéért :)

2011. febr. 9. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó:)
2011. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!