Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kint dolgozik, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kint dolgozik, miért vesz potencianövelő szereket?

Figyelt kérdés

tökmagolajat vesz, ginseng kúrákat tart.

ha jóhiszeműen gondolkodunk, mikor jön rá az emberekre általában hogy hu, most mindent megteszek az egészségemért?

illetve mitől jön ez az érzés, ha nem betegség volt előtte, tehát semmi előzménye nincs?

ő azt mondta, hogy így energikusabban érzi magát és ennyi.

csak azt nem értem hogy az energia miért pont a pélóba kell?

tudom a ginseng általános erősítő,de mellette szexuális dopping, és érdekes, hogy inkább férfiak veszik....


2011. febr. 8. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak megismerkedett olyan emberekkel akik hisznek az egeszseges etkezesbe. Ha nagyon gyanakodsz, kerdezd meg a ferjedtol hogy miert.
2011. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a munkatársai alkoholista állatok tervek, célok nélkül - építkezéseken vannak

őt megkérdeztem, csak annyit mond és nem többet, hogy energikusabbnak akarja érezni magát

és nevetett a felvetéseimen, mert próbáltam viccesen megjegyezni, hogy miért akar álló dákóval dolgozni

2011. febr. 8. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A tökmagolaj prosztata problémák megelőzésére való, a szexuális teljesítőképességhez semmi köze. A ginseng a legjobb immunerősítő. Amikor kimentem Belgiumba melózni, én is szedtem sok vitamint meg ginsenget, mert nem akartam kint lepukkanni. Csupán előre gondolkozik, ne emészd magad emiatt.
2011. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tényleg hálás köszönet!!!!!!!!!!

valóban igazad lehet!ment pont :)

csak azt nem értem a drága párom erre miért képtelen ugyanígy válaszolni......

2011. febr. 8. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

A ferfiak nem szeretnek magyarazkodni.

En is szedek vitaminokat, es nem magyarazom el a ferjemnek hogy miert, de nem is kerdezi. Orulj, hogy inkabb egeszsegesebb akar lenni, nem elhagyni magat. Egyebkent hidd el, hogy dako allitasra egyiksem hasznal, csak jo marketolas.

2011. febr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!