Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kismellű lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű lány vagyok. Nagyon megbántott a barátom ezzel kapcsolatban. Nem is tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nézegettük valami közös egyetemi iserősünk fényképeit, és a barátom ezt mondta: 'egészen szép ez a lány, csak az a baj, hogy melle az semmi nincs.' Ezzel teljesen az önérzetembe taposott, mert kezdtem már végre elfogadni magamat így, ahogy vagyok, mert van, aki így is szeret(?) már egy éve... Szerintetek nem is tetszik neki a testem, csak a szerelem szépíthet meg esetleg? :(
2011. febr. 9. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
valószinű a nagymellű lányok az igényei.Kérdezz rá!Ha kismellű nem az esete miért van veled?
2011. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a mellméret számít, hanem a kisugárzás...

Ha a barátod nem így gondolj hagyd ott..

De szerintem butaság, ilyeneken ne rágódj!

2011. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

régebben engem is rosszul érintett ez...

70/a-s melltartót hordok

páromnak meg volt pár megjegyzése ha filmben láttunk pl nagymellű nőt...

ki is akadtam,hogy ha az tetszik neki,akkor miért velem van...

miért? mert nem egy testrész mérete miatt szeret,hanem azért amilyen összességében vagyok,majd megkérdezte,hogy én csak a farka mérete miatt vagyok vele? hát nem...



figy,gondolom te is megézed a strandon azt a pasit aki izmos,jóképűbb párodnál...mégsem mész és keresel mást,mert izmosabb,nagyobb a farka,stb-...


nincs tökéletes ember,de láthatjuk annak

2011. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem RÓLAD volt szó (vagy tévedek?). Könnyen lehet, hogy annál a lánynál aránytalannak tartotta a túl kis melleket. Ez nem jelenti közel sem azt, hogy TE nem tetszel neki úgy, ahogy vagy, mert gondolom, nem ugyanolyan az alakod, mint a képen lévö lányé. Sok férfi a mellek méretét a többi részhez viszonyitva nézi, és vékony lányon máshogy hat a 70A, mint egy nagy darabon.


De olyan is van, hogy ugyan elvileg a nagyobb mellet tartja szebbnek, de TÉGED igy szeret, ahogy vagy és nem a melled mérete a fontos neki.

2011. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Fogjátok már fel, hogy számít a mellméret. Ha valakinek túl kicsi, az már nem szexi, nem lehet mibe belemarkolni, szex közben nem lehet izgatni és kivágott felsőknél sem szép a dekoltázs.
2011. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Olyan hülye vagy komolyan..én visszaszóltam volna, hogy a kisfarkú pasik sem jobbak...miért nem vagy kreatívabb??
2011. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a melledért jár veled, hát istenem.
2011. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint egy olyan kérdés, amit minden nő feltesz. Nem tudom, hogy Te mennyire akarod tartani magad ahhoz a sémához, hogy csak a "nagymellű plázacicák"-nak van barátja. Nekik nincs barátjuk! Nekik pasijuk van. Különbség a következő: Pasi-Azért van veled, mert testileg vonzódik hozzád, de semmi több. Barát-Abba szeret bele, aki vagy, nem pedig a testedbe! Az igazi barát akkor is veled maradna, ha a testeddel bármi baj történne: Nézz meg egy olyan nőt, akinek nem lehet gyermeke! Őt is szereti valaki, és mellette áll még így is. Nekem sem "csajom" van. Nem mondhatom, hogy barátnőm, mert Ő engem csak barátként szeret, de én sem a mellét nézem. Mindig a szemébe nézek, és nem azért nem a mellét nézem, mert nem tartom szépnek, hanem mert legközelebb a belsőjéhez a szemén keresztül tudok kerülni. Neki sincs nagy melle, de ez engem érdekel legkevésbé. Akkor is szeretném, ha még ekkora se lenne, mert a szíve hatalmas, és ez a fő. Szerintem ez a dolog inkább téged zavar, mint Őt. Remélem segítettem egy kicsit.
2011. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma 16:56-os: örülök, hogy vannak még ilyen férfiak, és annak különösen, hogy a véleményedet ilyen világosan kifejezve leirtad. Szerintem sok nönek segit a válaszod!
2011. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!